"Power Couple". Agata Rubik mówi o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "Też jestem w szoku"

Dominika Lubaszka
Dominika Lubaszka
Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wywołały niemałe zamieszanie w mediach. Wszyscy są w szoku, że para z takim stażem zdecydowała się rozdzielić. Jak widać, nie tylko fani aktorki i tancerza przeżyli szok. Do sytuacji odniosła się Agata Rubik, która również może się pochwalić wieloletnim małżeństwem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wywołali w mediach wielką burzę. Para, która poznała się dzięki pracy na planie programu "Taniec z Gwiazdami", od 17 lat chętnie chwaliła się swoim uczuciem ze światem. Jak się jednak okazało, ich wieloletnia relacja nie przetrwała próby czasu. Mimo tak długiej znajomości i doświadczenia we wspólnym życiu prywatnym i zawodowym celebrytom nie udało się wytrwać w związku. Zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na temat przyczyn rozstanie. Jedną z nich miały być sukcesy aktorki, z którymi nie radził sobie jej mąż. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym wcześniejszym tekście.

Agata Rubik skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Gdy fani Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela dowiedzieli się, że znane małżeństwo rozstaje się, wszyscy byli w szoku. Nie tylko wielbiciele celebrytów byli zaskoczeni. Do sprawy odniosła się również Agata Rubik, która od wielu lat jest żoną sporo od siebie starszego Piotra Rubika. Ona również poznała ukochanego dzięki pracy w telewizji. Podczas serii pytań, jakie zadawali Agacie jej obserwatorzy na Instagramie, poruszona została kwestia rozwodów. Jeden z internautów był ciekawy, co jej zdaniem wpływa na rozstania wśród gwiazd. Żona Piotra stwierdziła, że związki znanych osób rozpadają się z takim samych powodów, co ludzi, którzy nie są związani z show-biznesem. Kobieta zaczęła wtedy mówić o Katarzynie i Marcinie. Przyznała, że ona również była w szoku.

Co dokładnie powiedziała?

Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy ktoś jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne, natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą – powiedziała na swoim Instagramie Agata Rubik.

Wy też byliście w szoku, kiedy usłyszeliście o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn