Powstanie film o Beacie Kozidrak. Ma w nim zagrać bliska dla wokalistki osoba. Kto wcieli się w rolę legendarnej artystki?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Fani Beaty Kozidrak cieszyli się ostatnio z jej autobiografii. Teraz znowu mają powód do radości. W planach jest film o wokalistce. Krążą nawet plotki o odtwórczyni głównej roli. Ma być to bliska dla gwiazdy osoba. Kto zagra słynną artystkę?

Autobiografia Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak to gwiazda, która ma od wielu lat ogromne grono fanów. Od czasów powstania zespołu Bajm cieszy się sławą oraz uznaniem. Niedawno pojawiła się autobiografia artystki. Książka swoją premierę miała w dniu 61. urodzin artystki. Wokalistka podzieliła się w niej nieznanymi do tej pory szczegółami ze swojego życia. Przyznała, że mogą one naprawdę zaciekawić jej wielbicieli.

Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was - moi Kochani ❤ – napisała na swoim Instagramie Beata Kozidrak.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CLMClWAD9KY/[/instagram]

Film o Beacie Kozidrak. Kto wcieli się w wokalistkę?

Od dłuższego czasu pojawiają się plotki na temat filmu o Kozidrak, który ma powstać właśnie na podstawie wydanej przez nią książki. W postać artystki ma wcielić się jej córka, która również związana jest z branżą muzyczną. Katarzyna Pietras już wcześniej występowała razem ze swoją mamą na scenie i pojawiała się w teledyskach Kozidrak, lecz sama też tworzy własne utwory.

Kasia ma identyczną barwę głosu jak Beata. Idealnie pasowałaby, żeby zagrać mamę z czasów młodości. Jak się dobrze przyjrzeć, to wizualnie także jest podobna do Beaty. Idealnie pasowałaby do tej roli – podaje "Super Express".

Mówi się również o tym, że w projekt ma się zaangażować Piotr Domalewski, o którym było niedawno bardzo głośno za sprawą jego filmu "Jak najdalej stąd". Są to jak na razie tylko pogłoski.

Myślicie, że córka to dobra decyzja, aby córka Beaty Kozidrak zagrała ją w filmie? Czekacie na premierę filmu o artystce?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn