Program telewizyjny na czwartek, 10.02.2022. Co obejrzeć w czwartek, 10 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 10 lutego 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was komedie oraz uznane i cenione filmy! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 10.02.2022.

Multimedia

Program tv na czwartek, 10 lutego 2022 r.:

Bohaterami są dwaj mieszkańcy Marsylii: ambitny, choć gamoniowaty komisarz Emilien oraz Daniel - kierowca taksówki. Daniel jest także mistrzem kierownicy, jego wyczyny bardzo drażnią policję. Jest jednak ktoś, kto potrafi docenić rajdowe umiejętności bohatera. Tym kimś jest Emilien, który dzięki pomocy taksówkarza zaczyna odnosić pierwsze sukcesy w walce z zuchwale rabującym banki niemieckim gangiem, specjalizującym się w szaleńczych ucieczkach samochodami.
"Taxi" - TV Puls, godz. 20:00

W bliżej nieokreślonej metropolii zaczyna się nowy dzień. W gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Prywatny detektyw pyta rozmówcę o decyzję w sprawie śledzenia pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman zatwierdza zlecenie. Nie wie, że uruchomi lawinę zdarzeń, które zmienią życie niektórych mieszkańców miasta. "Zero" to opowieść o miłości i nienawiści, o zdradzających i zdradzanych oraz o tajemnicach, które stopniowo wyjdą na światło dzienne.
"Zero" - Kino Polska, godz. 20:00

Andula, 18-letnia blondynka, mieszka wraz z dwoma tysiącami koleżanek w hotelu robotniczym małej osady fabrycznej przy kombinacie obuwniczym w środkowych Czechach. Okolica ożywia się na wieść, że w pobliżu zostanie zakwaterowana jednostka wojskowa, ale zamiast młodych żołnierzy przybywają podstarzali rezerwiści. Ich przyjazd ma uświetnić wieczorek zapoznawczy, ale Andula woli Mildę, młodego pianistę z Pragi, który ma akompaniować orkiestrze. Po upojnej nocy chłopak wraca do stolicy. Ona, nie mogąc znieść rozłąki, zjawia się w jego domu.
"Miłość blondynki" - TVP Kultura, godz. 20:05

Paula Beer i Franz Rogowski w intrygującej produkcji Christiana Petzolda, twórcy "Tranzytu" i "Barbary". Tym razem Petzold łączy współczesną historię miłosną ze starymi opowieściami nordyckimi. Undine, która pracuje jako przewodniczka w muzeum w Berlinie, nawiązuje relację z Christophem. Undine wierzy w stary nordycki mit o rusałkach, które surowo karzą zdradzających je kochanków.
"Undine" - Ale kino+, godz. 20:10

David Wozniak jest beztroski i niezbyt odpowiedzialny, ale jest dobrym człowiekiem i wszyscy go lubią. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci. 142 osoby weszły na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia poznać potomstwo. Wyrusza w podróż pełną dziwnych spotkań i krępujących rozmów. Staje się aniołem stróżem swoich dzieci - doradza im, inspiruje i pociesza. Gdy jego dziewczyna zachodzi w ciążę, Dave ma zamiar zostać najlepszym ojcem.
"Wykapany ojciec" - TVN 7, godz. 21:00

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.
"Och, Karol 2" - Polsat, godz. 21:10

Zabawna komedia o sfrustrowanych kelnerach, walczących z nudą w jednej z sieci restauracji. Dean (Justin Long) od czterech lat jest kelnerem. Gdy dowiaduje się, że jego kolega z klasy ma lukratywną posadę, zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem, które zabrnęło w ślepą uliczkę. Przyjaciel Deana - Monty (Ryan Reynolds) - jest w takiej samej sytuacji, ale się tym nie przejmuje i koncentruje się głównie na zabawie. Pewnego dnia postanawia zająć się szkoleniem nowego kelnera, nieśmiałego Mitcha (John Francis Daley).
"Kelnerzy" - TV Puls, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 10.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×