Program telewizyjny na czwartek, 13.01.2022. Co obejrzeć w czwartek, 13 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 13 stycznia 2022. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 13.01.2022.

Multimedia

Program tv na czwartek, 13 stycznia 2022 r.:

Przebojowe złe mamuśki nie poddają się presji świąt. Kobiety nie zamierzają poświęcać długich godzin na generalne porządki i gotowanie, nie dla nich walka o ostatnią na półce wymarzoną lalkę dla córki. Panie wolą poplotkować przy drinku. Niestety, okazuje się, że w odwiedziny przyjadą ich konserwatywne i niezwykle surowe matki.
"Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta" - TVN 7, godz. 20:00

"Poznaj moich Spartan" to zabawna parodia filmu "300". Odważny Leonidas, postanawia poprowadzić grupę swoich trzynastu odważnych Spartan przeciwko wrogim najeźdźcom z Persji wśród których są Ghost Rider, Rocky Balboa, Transformersi oraz garbata Paris Hilton.
"Poznaj moich Spartan" - TV Puls, godz. 20:00

Danny Maccabee jest chirurgiem plastycznym, który nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której od razu się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla małe kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie. Kobieta ma udawać prawie byłą żonę Danny'ego. W intrydze biorą udział również jej dzieci. Zbieg okoliczności sprawia, że nagle wszyscy trafiają na Hawaje. Spędzają weekend, którego na pewno żadne z nich nigdy nie zapomni.
"Żona na niby" - Polsat, godz. 20:05

Jacek, romantyk i artysta, jest reżyserem studenckiego teatrzyku w Gdańsku. Jego życiowa dewiza to "marzenie, które stanowi motor działania". Obiektem jego marzeń staje się Margueritte, córka zagranicznego konsula. Chłopak zaprasza ją na tenis. Od tej pory młodzi regularnie się spotykają. Jacek z każdym dniem jest coraz bardziej zakochany. Wreszcie dochodzi do tego, że zaniedbuje obowiązki, spędzając całe dnie z wybranką serca. Dla niej jednak ta znajomość jest tylko rozrywką. Dziewczyna nie potrafi bowiem odwzajemnić uczucia.
"Do widzenia, do jutra..." - TVP Kultura, godz. 20:05

Fabrizio Collini jest cichym i łagodnym człowiekiem. Mimo to w luksusowym berlińskim hotelu brutalnie morduje znanego przemysłowca. Obrony Colliniego podejmuje się początkujący prawnik Caspar Leinen, który pragnie zacząć karierę od wyroku uniewinniającego. Klient przyznaje się jednak do zabójstwa i konsekwentnie odmawia wyjaśnień. Szukając wskazówek, Leinen odkrywa jego osobisty związek z ofiarą i straszliwą historię, która sięga nazistowskich Niemiec i II wojny światowej.
"Sprawa Colliniego" - Ale kino+, godz. 20:10

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej swoją żonę.
"Nie kłam kochanie" - Polsat, godz. 22:40

Pewnego dnia Sandy Patterson z Kolorado dowiaduje się, że ktoś ukradł jego tożsamość i posługuje się kartą kredytową z jego danymi. Tym kimś jest Diana, która za pieniądze Sandy'ego rozrzutnie żyje na Florydzie. Patterson zostawia w domu żonę, dzieci i porzuca pracę, by na własną rękę odnaleźć złodziejkę. Ma na to tylko tydzień - po tym terminie będzie miał problemy z prawem. Gdy znajduje Dianę, jego życie nabiera tempa.
"Złodziej tożsamości" - TVN, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 13.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×