Program telewizyjny na czwartek, 13.05.2021. Co obejrzeć 13 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto program tv na czwartek, 13 maja 2021 roku. Co dziś w telewizji? Aktualny program tv na czwartek znajdziesz poniżej. Wśród naszych hitów dnia znalazły się m.in.: Zobacz program telewizyjny na czwartek, 13.05.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 13 maja 2021 r.:

Trzecia już część jednej z najszybszych komedii świata. Daniel, szalony i kochający niebezpieczną jazdę taksówkarz znowu będzie musiał połączyć swoje siły z policjantem Emilienem. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli poradzić sobie z niezwykle niebezpiecznym gangiem Świętych Mikołajów...
"Taxi III" - TV Puls, godz. 20:00

W dniu 13 maja 1981 roku o godzinie 17:19 na Placu św. Piotra turecki zamachowiec Mehmet Ali Agca postrzelił Papieża Jana Pawła II. Fakt ten wstrząsnął całym światem, miliony wiernych modliły się o życie Ojca Świętego. Wyjątkowe widowisko słowno - muzyczne przypomni o dramatycznych wydarzeniach sprzed 40 lat i ukażewymiar niezwykłego gestu przebaczenia, jaki okazał Papież Polak, uświadamiając bezgraniczną moc miłosierdzia Bożego i miłości do człowieka. Postawa ta zaowocowała licznymi świadectwami w Kościele. W widowisku pojawią się wzruszające przykłady osób, które pod wpływem Papieża potrafili darować winy, np. Eleni, która przebaczyła zabójcy swojej córki. Widowisko oparte na materiałach archiwalnych i tekstach św. Jana Pawła II, które odniosą się do zamachu i potrzeby przebaczenia, ale i do aktu zawierzenia życia całej ludzkości Matce Boskiej Fatimskiej. Do udziału w widowisku zaproszono znanych polskich artystów: Eleni, Olgę Szomańska, Arkę Noego, Darka Maleo Malejonka, Sebastiana Karpiela - Bułeckę wraz z zespołem Zakopower, Piotra Cugowskiego, Tomka Szczepanika. Artystom towarzyszy Orkiestra Symfoniczna Passion Art oraz Górecki Chamber Choir pod dyrekcją Janusza Wierzgacza.
Modlę się i przebaczam - koncert w 40. rocznicę zamachu na papieża Jana Pawła II - TVP1, godz. 20:15

Zuza ma już dosyć nowych zasad, które wprowadzono w Banku po jej degradacji. Razem z Dagmarem postanawiają wprowadzić w życie plan pozbycia się nowego szefa. Natomiast Inga zaczyna tracić cierpliwość do Sajmona, coraz bardziej daje się we znaki różnica wieku między nimi. Tymczasem Dorota obawia się, że Sławek oświadczył się, ponieważ czyha na jej majątek. Postanawia poddać ukochanego kilku testom. Anka i Paweł dowiadują się od Marii o tym, że Julka jest w ciąży. Anka postanawia zrobić wszystko, by naprawić relację z dziećmi, prosi Zuzę by jej pomogła. Natomiast Patrycja odkrywa sekret Artura i jego byłych żon.
"Przyjaciółki" odcinek 205. - Polsat, godz. 21:05

Ekipa doktora Vicka musi ewakuować mieszkańców bloku, w którym wykryto czad. Przy okazji przystojny lekarz znów zostaje bohaterem. Wyraźnie irytuje to Piotra. Po powrocie do bazy Benio wpada za to na pomysł, jak w ekspresowym tempie podbić serca kolegów. Wszystkich poza Wiktorem. Gdy napływa kolejne wezwanie - do wypadku drogowego - obaj lekarzeruszają do akcji ramię w ramię. Vick popełnia błąd, po którym wchodzi z Banachem w otwarty konflikt.
"Na Sygnale" odcinek 314. - TVP2, godz. 21:15

Utalentowane i niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Tym razem zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć.
"Pitch Perfect II" - TVN7, godz. 21:30

Sonny, zarządca indyjskiego hotelu Marigold, marzy, aby zmienić chylący się ku upadkowi budynek w atrakcję turystyczną. Mimo iż działa chaotycznie, udaje mu się sprowadzić do hotelu zagranicznych klientów. Wśród gości są Douglas i Jean, którzy przeznaczyli oszczędności na podejrzany biznes córki. Jest też Muriel, służąca bogatej angielskiej rodziny, oraz Madge, szukająca bogatego męża. Przyjechali także: marzący o seksie w egzotycznym kraju Norman i Evelyn, sentymentalna wdowa, która sprzedała londyńskie mieszkanie, aby spłacić długi męża.
"Hotel Marigold" - Polsat, godz. 22:05

Wojna w Zatoce Perskiej, 3 kwietnia 2004 r. Do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na ratusz - siedzibę władz i policji. Na placu boju pozostaje pozbawiona wsparcia garstka polskich i bułgarskich żołnierzy. Odcięci od świata, z ograniczonymi zapasami żywności i amunicji, stawiają oni czoła kilkukrotnie liczniejszej grupie gotowych na wszystko ekstremistów.
"Karbala" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 12.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×