Program telewizyjny na czwartek, 14.01.2021. Co obejrzeć w czwartek, 14 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 14 stycznia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy, seriale oraz programy rozrywkowe. Będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 14.01.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 14 stycznia 2021 r.:

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.
"Dlaczego nie!" - Polsat, godz. 20:00

Debiut reżyserski Mounii Meddour, zaprezentowany na festiwalu w Cannes, to opowieść opresji, dążeniu do wolności i buncie. Lata 90. XX w. W Algierii trwa wojna domowa. Islamscy fundamentaliści chcą decydować o życiu społeczeństwa, w tym kobiet, które powinny nosić hidżaby i stosować się do surowych zasad. Studentka i aspirująca projektantka mody, Nedjma, nie zamierza pozwolić, by ktoś inny narzucał jej to, jak ma wyglądać.
"Lalka" - Ale kino+, godz. 20:10

Gus Lobel przez wiele lat był jednym z najlepszych w kraju łowców talentów bejsbolowych. Niestety, stary i schorowany mężczyzna dobre czasy ma już za sobą. Jego zdanie jest coraz częściej lekceważone. Wszystko wskazuje na to, że szefowie drużyny Atlanta Braves nie zaproponują mu kontraktu na kolejny sezon. Gus nie zamierza się poddać. Wyrusza za miasto, żeby sprawdzić dobrze zapowiadającego się zawodnika. W podróży towarzyszy mu zatroskana córka Mickey, z którą Gus nie utrzymywał zbyt bliskich kontaktów.
"Dopóki piłka w grze" - TVN 7, godz. 20:30

"Birdman, czyli nieoczekiwane pożytki z niewiedzy" to czarna komedia o aktorze, który niegdyś zasłynął rolą kultowego superbohatera, a dziś walczy, by wystawić na Broadwayu własną sztukę. W dniach poprzedzających premierę zmaga się ze swym ego, próbując odzyskać rodzinę, karierę i samego siebie.
"Birdman, czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) - TVP Kultura, godz. 21:30

Drużbowie lecą do Sidney. Niestety, w trakcie wyprawy dochodzi do wypadku i jeden z nich ginie. Po znalezieniu ciała mężczyźni chcą podjąć próbę dostarczenia go do domu, aby godnie pożegnać się z przyjacielem. Przed nimi szalona i pełna niespodziewanych zwrotów akcji wyprawa.
"Kochanie, poznaj moich kumpli 2" - TV Puls, godz. 21:40

Paige i Leo są młodym małżeństwem z Chicago. Ona jest początkującą rzeźbiarką, on - muzykiem, właścicielem studia nagrań. Pewnego dnia w ich saaba uderza ciężarówka. W wyniku urazu czaszki Paige traci pamięć. Mąż staje się dla niej obcym człowiekiem. Mentalnie kobieta cofa się do wieku licealnego. Marzy o karierze prawnika, nie może zrozumieć, dlaczego zerwała zaręczyny z Jeremym. Rita i Bill próbują odzyskać córkę, która przez lata nie utrzymywała z nimi kontaktu. Leo postanawia sprawić, by żona zakochała się w nim po raz drugi.
"I że cię nie opuszczę..." - Polsat, godz. 22:10

Utalentowane i niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Tym razem zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć.
"Pitch Perfect II" - TVN, godz. 22:30

W laboratorium w Alpach Stavros Blofeld pracuje nad planem zdobycia kontroli nad światem. Podając się za znawcę rzadkich alergii, zwabia do pracowni dziesięć kobiet, które nieświadomie pomogą mu w realizacji szalonych zamierzeń. Po przeprowadzeniu eksperymentów kobiety mają wrócić do domów, aby rozsiewać wirus niszczący roślinność. Agent James Bond usiłuje rozpracować organizację przestępczą WIDMO, na której czele stoi obłąkany miliarder. 007 dostaje się do wnętrza kierowanego przez Blofelda Instytutu Badań Fizjologicznych.
"W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" - TVP 2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 14.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×