Program telewizyjny na czwartek, 16.12.2021. Co obejrzeć 16 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 16.12.2021 roku? W programie TV na czwartek, m.in. "Barwy szczęścia", "Straszny film V", "Diabeł ubiera się u Prady" czy "Mój biegun". Co jeszcze? Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 16 grudnia 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 16 grudnia 2021 r.:

Na planie filmu, w którym występują Charlie Sheen i Lindsay Lohan, dochodzi do niewyjaśnionych zdarzeń. Tajemnicza siła przejmuje kontrolę nad aktorem i miota nim po pokoju. Opętana przez ducha Lindsay zabija Charliego. Osierocone dzieci trafiają pod opiekę Dana Sandersa i jego żony, Jody. Wkrótce okazuje się, że wraz z dziećmi w domu pojawił się demon. Jody i Dan próbują ratować rodzinę, zmagając się jednocześnie z problemami w pracy. Dan zajmuje się badaniami nad inteligencją naczelnych, a Jody występuje w przedstawieniu baletowym.
"Straszny film V" - TV Puls, godz. 20:00

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat, godz. 20:05

Damian żali się przyjaciółkom z Feel Good na trudności w porozumieniu się z Luizą. Tymczasem Renata ma wątpliwości, czy powinna zgodzić się na wyjazd z Romanowskim do Meksyku. Do lokalu wpada też Klara, by prosić Dominikę o pomoc w zebraniu materiałów do książki o seksbiznesie. A przed kawiarnią na Pyrkę czeka Leon, mężczyzna, który wcześniej zaatakował przy niej Laurę. Teraz prosi o pomoc w odszukaniu dziewczyny. Tymczasem w Poznaniu trwają przesłuchania u Rymana i tylko Michalina dostaje propozycję dołączenia do zespołu słynnego reżysera. Dla dziewczyny to spełnienie życiowych marzeń. W tej sytuacji Witek obawia się, że zejdzie na drugi plan.
"Barwy szczęścia" odcinek 2533. -TVP2, godz. 20:10

Luke jest ulicznym tancerzem, mieszka w starym magazynie, w którym ćwiczą taniec jego kumple z grupy. Wszyscy przygotowują się do konkursu, w którym chcą pokonać konkurencję. Luke wyrusza na miasto żeby znaleźć nowych utalentowanych tancerzy, którzy zasilą jego formację.
"Step Up 3d" - TVN 7, godz. 20:35

Willie jest zawodowym oszustem. Święta Bożego Narodzenia, dla innych pełne magii, dla Williego stanowią wyłącznie okazję do popełnienia kolejnych przestępstw. Willie przebiera się za Świętego Mikołaja. W takim przebraniu wypada kochać dzieci, a Willie ich nie znosi. Pewnego dnia spotka dziecko, dzięki któremu poznaje siłę przyjaźni i ludzkiego ciepła. Zimne jak lód serce Mikołaja topnieje.
"Zły Mikołaj" - TV Puls, godz. 21:45

Joy Mangano jest samotną matką pracującą na trzech etatach. W wolnym czasie sprząta, gotuje i ogląda opery mydlane. Pewnego dnia wpada na pomysł skonstruowania mopa. Projekt nieoczekiwanie okazuje się strzałem w dziesiątkę. Dzięki determinacji i wielkiej sile charakteru Joy w krótkim czasie staje się milionerką i liderką samodzielnie kierowanego przedsiębiorstwa.
"Joy" - Polsat, godz. 22:35

Historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń - śmiercią młodszego syna, a następnie z wypadkiem nastoletniego Jaśka. Mimo przeciwności losu rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość, a chłopiec, walcząc o powrót do normalnego życia, wykazuje niebywałą siłę charakteru, która pozwala mu zrealizować marzenia.
"Mój biegun" - TVN, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 16.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×