Program telewizyjny na czwartek, 17.03.2022. Co obejrzeć w czwartek, 17 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 17 marca 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy i seriale! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 17.03.2022.

Multimedia

Program tv na czwartek, 17 marca 2022 r.:

Marek Niewiadomski niespodziewanie obejmuje stanowisko drugiego wiceministra. Mężczyzna wpada w świat wpływów, wielkiej polityki, ale także korupcji i niestosownych propozycji matrymonialnych…
"Na układy nie ma rady" - TV Puls, godz. 20:00

Doceniony na Warszawskim Festiwalu Filmowym przejmujący dramat, osadzony w realiach albańskiej prowincji lat 50. XX wieku - w czasach komunizmu i opresyjnej tradycji. Luana stoi przed wyborem, czy zgodnie z wolą rodziny poślubić dawno przeznaczonego jej mężczyznę, czy uciec z kraju z ukochanym Agimem, ryzykując życie.
"Albańska dziewica" - Ale kino+, godz. 20:10

Roman Cudakowski, dla przyjaciół Cudak, gra w kapeli na weselach i miejskich imprezach. W czasie okupacji muzykowi nie wiedzie się dobrze. Szansą na zarobek stają się wstępy w lokalu dla Niemców. Ci nie wyobrażają siebie jednak orkiestry bez skrzypka. Wówczas Cudak na koncerty wyprowadza z getta uzdolnionego Szymona Akermana, z którym przed wojną nie żył w zgodzie. W nowej rzeczywistości obydwaj nawzajem siebie potrzebują: Cudak może zarabiać grając z Akermanem, ten natomiast zyskuje szansę na przeżycie. Pewnego dnia Roman decyduje się na stałe zabrać z getta skrzypka z jego rodziną, by ukrywać ich z narażeniem życia w swoim domu.
"Cudak" - CANAL+, godz. 21:00

Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa…?
"Seksualni, niebezpieczni" - TV 4, godz. 21:00

Zuza nie wierzy Hubertowi, każe mu wyjść z domu. Stefa potwierdza, że tajemniczy osobnik jest ojcem Zuzy. Zuza jest wściekła na Stefę. Wyładowuje złość na swojej nowej zastępczyni - Oldze… Anka nadal bardzo martwi się o los swojej rodziny. Paweł ciężko znosi obecność Marii i Gabriela. Problem z przekrętem jest poważny, może być bardzo trudno odzyskać pieniądze… Inga decyduje się na skorzystanie z usług Sary. Sara sugeruje jej spróbować być bardziej asertywną, lecz ona ma z tym duże problemy… Patrycja ma problemy wychowawcze z Mikołajem, zaczął się buntować. Ela jest nadal zła na Patrycję. Wiktor chce spotkać się z Mikołajem.
"Przyjaciółki" odcinek 221 - Polsat, godz. 21:05

Aby zdobyć przyzwoitą pracę, Teddy (Kevin Hart) musi ukończyć szkołę wieczorową. Na drodze do sukcesu stoją dwie przeszkody: Carrie (Tiffany Haddish), nauczycielka, która nie ma czasu dla dorosłych klasowych klaunów, oraz Stewart (Taran Killam), dyrektor szkoły, który zrobi wszystko, aby Teddy'emu się nie powiodło.
"Wieczorówka" - TVN 7, godz. 21:40

Bridget dobiega pięćdziesiątki. Zamiast szelestu kartek w pamiętniku słychać odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Przy dobrym drinku kobieta staje się królową Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych. Znów jest samotna; skupia się na karierze zawodowej. Jej poukładane życie zmienia się w momencie, gdy Bridget odkrywa, że jest w ciąży.
"Bridget Jones 3" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 17.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×