Program telewizyjny na czwartek, 18.11.2021. Co obejrzeć w czwartek, 18 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 18 listopada 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na Was sporo godnych uwagi filmów, w tym jedna premiera, pod postacią nowego filmu Piotra Wereśniaka! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 18.11.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 18 listopada 2021 r.:

Dick jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i od niedawna wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona - chłopaka, którego życie przypomina bardzo nudny film. Były wojskowy stawia sobie za punkt honoru demoralizację wnuka, aby, w swoim mniemaniu, zrobić z niego prawdziwego mężczyznę. W tym celu zabiera go w podróż, podczas której czeka na nich wiele zaskakujących i niezwykle zabawnych doświadczeń.
"Co ty wiesz o swoim dziadku?" - TV Puls, godz. 20:00

Zagubiona w zawierusze wojennej Barbara opuszcza Kaliniec bryczką znajomego, Żyda Szymszela. W drodze starsza pani wraca wspomnieniami w przeszłość. Toliboski, do którego majątku teraz jedzie, był jej młodzieńczą miłością. Ożenił się z inną, ona jednak nigdy o nim nie zapomniała. Mając 25 lat, poznała Bogumiła Niechcica, zubożałego ziemianina, byłego powstańca. Mimo że wizja spędzenia reszty życia na wsi przerażała ją, została jego żoną. Wspólnie przeżyte nieszczęścia i chwile radości zbliżyły ich do siebie bardziej, niż przypuszczała.
"Noce i dnie" - TVP Kultura, godz. 20:05

Bliski Wschód to ziemia ludzi umęczonych niekończącymi się wojnami. Dokument w reżyserii Gianfranca Rosiego, utrzymany w poważnym, mrocznym nastroju, sugestywnie pokazuje życie w cieniu konfliktu.
"Notturno" - Ale kino+, godz. 20:10

To miało być rzewne spotkanie po latach. Dwa małżeństwa, znające się z czasów studiów, podczas wspólnego weekendu nad wodą odkrywają, że obecnie reprezentują różne światopoglądy. Piotr Wereśniak w krzywym zwierciadle pokazuje współczesną Polskę, którą targa wojna ideologiczna.
"Między oczy" - CANAL+, godz. 21:00

Najnowsza ekranizacja klasycznej powieści Louisy May Alcott. Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej opiekę nad czterema córkami - stateczną Meg, mającą artystyczną duszę Jo, uzdolnioną muzycznie i niezwykle nieśmiałą Beth oraz rezolutną Amy, sprawuje ich matka. Każda z dziewcząt zdeterminowana jest, aby żyć własnym życiem.
"Małe kobietki" - Polsat, godz. 22:20

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.
"Tylko mnie kochaj" - TVN, godz. 22:35

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
"Bodyguard" - TVN 7, godz. 23:30

Agent CIA Evan Lake dowiaduje się o chorobie, która wkrótce uniemożliwi mu normalne funkcjonowanie. Postępująca demencja ma najprawdopodobniej związek z wydarzeniami sprzed 22 lat, gdy Lake był torturowany przez terrorystę Muhammada Banira, żądającego wydania szpiega pracującego dla CIA. Ratunek przyszedł w ostatniej chwili, a Banir został zabity. Przechodzący na emeryturę Lake dowiaduje się, że dżihadysta żyje. Razem z wychowankiem Lake jedzie do Rumunii, by wyrównać porachunki z wrogiem.
"Zanim nadejdzie noc" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 18.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×