Program telewizyjny na czwartek, 2.12.2021. Co obejrzeć w czwartek, 2 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 2 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was naprawdę świetne filmy! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 2.12.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 2 grudnia 2021 r.:

Rachel to rozważna młoda kobieta, która wytrwale poszukuje partnera. Pewnego dnia, po przyjęciu urodzinowym z okazji trzydziestych urodzin, budzi się w łóżku z przystojnym mężczyzną. Stwierdza, że jest to narzeczony jej najlepszej przyjaciółki. Rachel chciałaby zapomnieć o tym wydarzeniu, lecz przekonuje się, że jest w mężczyźnie zakochana.
"Pożyczony narzeczony" - TV Puls, godz. 20:00

Nowojorska prawniczka Carly Whitten ma ścisłe zasady dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga, zakochuje się w nim. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę. Jedzie do jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera żona Marka, Kate. Jest zszokowana, że mąż ją zdradza. Carly jest wściekła, że dała się oszukać. Kobiety zaprzyjaźniają się. Postanawiają dokonać zemsty. Pomaga im Amber, kolejna kochanka mężczyzny.
"Inna kobieta" - Polsat, godz. 20:05

Pisarka Leo Macías, autorka popularnych romansów pisanych pod pseudonimem Amanda Gris, przeżywa życiowy kryzys. Kiedy rozpada się jej małżeństwo, wpada w depresję i nie jest już w stanie pisać powieści o miłości. Nikt jednak nie chce opublikować jej najnowszej, przesyconej pesymizmem książki. W poszukiwaniu równowagi psychicznej Leo odwiedza mieszkającą na wsi matkę. W jej życiu pojawia się też nowy mężczyzna, wydawca popularnej gazety, na którym Leo wymusza napisanie druzgoczącej krytyki powieści Amandy Gris.
'Kwiat mojego sekretu" - TVP Kultura, godz. 20:05

Pracownicy ochrony pewnego luksusowego apartamentowca, położonego w okolicach nowojorskiego Parku Centralnego, dowiadują się, że zostali oszukani przez pracodawcę. Odkładane przez nich na emeryturę oszczędności zostały zdefraudowane. Wściekli ochroniarze decydują, że ich krzywda musi zostać pomszczona i planują skok, dzięki któremu odzyskają równowartość utraconych pieniędzy. Ma im w tym pomóc oszust Slide.
"Zemsta cieciów" - TVN 7, godz. 21:35

Kto zawsze jest górą? Samuel L. Jackson wciela się w detektywa Shafta i dominuje nad całym filmem. Pełen akcji, surowy thriller wyreżyserował John Singleton.
"Shaft" - Super Polsat, godz. 21:40

Dwie skłócone i różniące się w prawie każdym aspekcie siostry, Maggie i Rose, niespodziewanie odkrywają, że mają wspaniałą babcię, o której myślały, że od dawna nie żyje. Pojawienie się krewnej sprawia, że kobiety zaczynają uczyć się życia w zgodzie.
"Siostry" - Polsat, godz. 22:35

Hipnotyzująca, kryminalna ballada o nielegalnym imigrancie z Afryki, który przekracza kolejne kręgi przestępczego piekła stolicy Niemiec. Berlin Alexanderplatz to spektakularny powrót do legendarnej powieści Alfreda Döblina, a zarazem śmiały dialog z serialem Rainera Wernera Fassbindera pod tym samym tytułem. Reżyser filmu, Burhan Qurbani, przenosi akcję opowieści z międzywojnia w czasy współczesne, tworząc nocną miejską odyseję. Główny bohater, Francis, ma za sobą mroczną przeszłość i dotarłszy do Niemiec pragnie rozpocząć uczciwe życie. Ale na przybysza bez papierów czekają tylko robota na czarno i ciąg upokorzeń – chyba że ulegnie bezwstydnemu urokowi lokalnego półświatka.
"Berlin Alexanderplatz" - Ale kino+, godz. 22:50

Rok 1968. Idealista Jasiu Jamroży pełni służbę wojskową w przygranicznej jednostce pancernej, w której służy także jego wuj, sierżant Edward Kotowicz. Symbolem pancerniaków jest "Biedroneczka" - czołg T-34, który brał udział w walkach podczas II wojny światowej. Gdy w ramach operacji "Dunaj" kompania otrzymuje rozkaz wymarszu do Czechosłowacji, "Biedroneczka" ma wziąć udział w interwencji. Dowódcą czołgu zostaje Edward Kotowicz. Jego podkomendni to: Romek Kwaśny, Florian Sapieżyński i Jasiu. Kotowicz i jego załoga odłączają się od głównych sił.
"Operacja Dunaj" - TVN, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 2.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Dziś w nocy powtórzono finał Mam talent. Tak jak tydzień wcześniej ostatni półfinał. Jest to wynikiem nadawania w tvn skoków narciarskich. Niemniej skoro w ten weekend stacja ta nie będzie ich pokazywać to może tak w to miejsce w sobotę powtórka ostatniego półfinału, a w niedzielę finału Mam talent. Bo jednak powtórka nocna to nie to samo co popołudniowa.

    02.12.2021 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×