Program telewizyjny na czwartek, 24.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 24.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Brzydka prawda", "Wredne dziewczyny", "Wychodne mamusiek", "Taxi III" oraz Julia Roberts w dwóch filmach: "Erin Brockovich" i "Gra dla dwojga". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 24 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 24.01.2019 r.:

Piekarz i jego kochająca żona nie mogą mieć dzieci. Jest to skutek klątwy rzuconej przed laty na ich rodzinę przez złą czarownicę. Aby odczynić urok, małżeństwo musi zdobyć cztery rzeczy: białą krowę, złoty pantofelek, czerwony płaszcz i włosy o barwie kukurydzy. Para rusza do tajemniczego lasu, gdzie spotyka bohaterów baśni braci Grimm: Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Roszpunkę. Okazuje się, że ich życie dalekie jest od bajkowej sielanki.
"Tajemnice lasu" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Taksówka Daniela umożliwia błyskawiczne przewożenie pasażerów. Korzysta z tego przyjaciel taksówkarza, pracujący w policji Émilien. Pojazd jest niezastąpiony podczas ścigania przestępców. Obawy przyjaciół wzbudza fakt rychłych zmian, jakie nastąpią w ich życiu: niebawem zostaną ojcami. Tymczasem miasto zostaje zaatakowane przez gang świętych Mikołajów, którzy napadają na kolejne banki. Na zatłoczonych ulicach Marsylii policyjne samochody nie mają szans w pościgu za złodziejami na rolkach. Taksówka znów wkracza do akcji, ratując honor policji.
"Taxi III" - TV Puls, godz. 20:00

Abby to niezwykle utalentowana i ambitna producentka popularnego programu telewizyjnego. W sprawach sercowych jest bardzo wymagająca i w związku z tym wciąż szuka idealnego mężczyzny. Pewnego dnia spotyka ją niemiła niespodzianka. Zostaje zmuszona przez szefa do współpracy z szowinistycznym gwiazdorem Mike'em. Parze ciężko się dogadać. Obydwoje mają inne poglądy na temat relacji damsko-męskich. W końcu Abby daje się namówić na pewien eksperyment. Postanawia, że w nowym, dobrze rokującym związku zastosuje się do rad Mike'a.
"Brzydka prawda" - Polsat, godz. 20:05

Lea się stara, ale perfekcjonizm i natręctwa Shauna są trudne do zniesienia. U młodej skrzypaczki z zanokcicą Shaun chce zrobić biopsję w kierunku martwiczego zapalenia powięzi. Morgan jest przeciwny temu, bo w wyniku samego badania muzyczki palec może stać się mniej sprawny. Pogotowie przywozi nastolatkę z nawracającymi krwotokami z nosa. Okazuje się, że Riley miewała też inne dolegliwości, ale pediatrzy nigdy nie znaleźli żadnych odchyleń od normy. Wygląda na to, że problem dziewczynki leży w sferze psychiki i może mieć związek z rozwodem rodziców. Do drzwi Glassmana dzwoni Debbie, która jako wolontariuszka dostarcza mu jedzenie ze szpitala.
"The Good Doctor" - TVP2, godz. 20:45

Allyson i jej dwie przyjaciółki są zapracowanymi i zmęczonymi matkami, które nie mają czasu dla siebie. Kobietom marzy się wspólne wyjście - chcą spędzić wieczór bez mężów i dzieci, wystroić się, zjeść pyszną kolację w restauracji i w spokoju pogadać. Problem w tym, że to mężowie musieliby się zająć dziećmi. Okaże się, czy panowie będą w stanie sprostać wyzwaniu.
"Wychodne mamusiek" - TVP2, godz. 21:40

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heronowie przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. Cała szkoła angażuje się w konflikt między Reginą i jej rywalką.
"Wredne dziewczyny" - TVN, godz. 22:30

Stany Zjednoczone lat 90. Bezrobotna Erin Brockovich, była królowa piękności i matka trojga dzieci, ulega wypadkowi samochodowemu. W sądzie przegrywa sprawę o odszkodowanie, ale wymusza na adwokacie, by ją zatrudnił w swojej kancelarii. Kobieta odkrywa, że jeden z zakładów koncernu Pacific Gas and Electric zatruwa środowisko naturalne, powodując, że wielu mieszkańców pobliskiego Hinkley choruje na raka. Erin postanawia pozwać potężną firmę.
"Erin Brockovich" - Polsat, godz. 23:15

Dubaj, rok 2003. Na bankiecie zorganizowanym przez konsulat amerykański agent MI6 Ray Koval poznaje Claire Stenwick. Agentka CIA wykorzystuje jego zainteresowanie, podaje mu środki nasenne i wykrada dokumenty zawierające tajne kody egipskiego systemu obrony powietrznej. Trzy lata później Ray i Claire postanawiają porzucić służbę i podjąć pracę w sektorze prywatnym. Koval zatrudnia się w koncernie Eguikrom, a Claire w konkurencyjnej korporacji Burkett & Randle. Walka między dwoma potentatami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny.
"Gra dla dwojga" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 24.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×