Program telewizyjny na czwartek, 30.12.2021. Co warto obejrzeć 30 grudnia? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 30 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji znajdziecie kultowe polskie komedie oraz największe zagraniczne hity! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 30.12.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 30 grudnia 2021 r.:

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat Film, godz. 18:40

Sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. W tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk. Wykorzystując najokrutniejsze i najbardziej wyrafinowane metody, oddział szybko staje się koszmarem Niemców, którzy nazywają ich "bękartami".
"Bękarty wojny" - Cinemax, godz. 20:00

W stronę Ziemi podążają eskadry latających talerzy z Marsa. Ich załoga to zielone stwory, których celem jest niszczenie wszystkiego, co żyje. Zaalarmowani informacjami o pojawieniu się obcych statków kosmicznych Ziemianie gorączkowo przygotowują się na przyjęcie gości. Ich wyobrażenia o celu wizyty znacznie odbiegają od tego, co mają im do zaproponowania Marsjanie. Doradcy prezydenta, z racji odmiennych poglądów, nie mogą przyjąć jednej strategii zachowania wobec najeźdźców.
"Marsjanie atakują" - TVN 7, godz. 20:00

Niegrzeszący błyskotliwością ani ogładą Nikoś Dyzma pracuje jako mówca pogrzebowy. Pewnego dnia przez przypadek natrafia na zaproszenie na wytworny raut i znajduje się nagle wśród polityków i biznesmenów. Podczas bankietu niechcący zostaje oblany alkoholem przez Macieja Terkowskiego, którego bez skrupułów miesza z błotem. Okazuje się, że Terkowski jest powszechnie nielubiany. Tym sposobem Nikoś zyskuje sympatię ważnych osobistości. Rozpoczyna się jego droga do władzy.
"Kariera Nikosia Dyzmy" - TV Puls, godz. 20:00

W oparciu o naukowe teorie Kipa Thorne'a twórca "Incepcji" zrealizował imponujące dzieło o międzygwiezdnej podróży do granic kosmosu. Gwiazdorska obsada filmu wciela się w role zespołu naukowców, którzy dokonują niemożliwego, podróżując nowo odkrytym tunelem czasoprzestrzennym, przekraczając tym samym granice wyznaczone wcześniej przez podróże kosmiczne i docierając do innego wymiaru.
"Interstellar" - HBO 2, godz. 21:00

Film przedstawia historię Tomasza Komendy, którego niesłusznie uznano za winnego zabójstwa i skazano na 25 lat pozbawienia wolności. Byli jednak ludzie, którym zależało na wyciągnięciu Tomasza z więzienia. Wielokrotnie nagradzany, pełnometrażowy debiut reżyserski Jana Holoubka to biografia człowieka, którego życie w majestacie prawa zmieniono w piekło.
"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" - Canal+ Film, godz. 21:30

Piotr traci pracę szefa kuchni. Rozstaje się z Ewą, którą przyłapuje z kochankiem, a właściciel wynajmowanego mieszkania domaga się zapłaty zaległego czynszu. Podczas jazdy skuterem Piotr ma kolizję z rowerzystką Martą, od której usiłuje uzyskać odszkodowanie. Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji "Odjazd". Jego talent kulinarny zostaje dostrzeżony. Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą, trafia na okładkę magazynu. Niebawem zakochuje się w stylistce Marcie.
"Śniadanie do łóżka" - TV Puls, godz. 22:10

Owdowiały nauczyciel geografii wygrywa wycieczkę do Egiptu. Zabiera ze sobą pełną energii matkę, nastoletnią córkę i rezolutnego syna. Przygoda życia wkrótce zamienia się w pasmo problemów - bagaże zostają zgubione na lotnisku, w hotelu rodzina otrzymuje nieodpowiedni pokój, organizator wycieczki bankrutuje. Szybko znika posiadana gotówka, a z konsulatem nie ma kontaktu. Na domiar złego w hotelu Tomek spotyka licealną miłość z ideałem mężczyzny u boku.
"Last Minute" - TVN Fabuła, godz. 22:20

Rose DeWitt Bukater to nastolatka z klasy wyższej, która czuje się stłamszona przez rygorystyczne wzorce zachowań i oczekiwania edwardiańskiego społeczeństwa. Dziewczyna chce na pokładzie Titanica dostać się do Stanów Zjednoczonych. Na statku poznaje bystrego chłopaka z niższych sfer, Jacka Dawsona, który zmienia jej spojrzenie na świat. Młodzi zakochują się w sobie. Superprodukcja o najsłynniejszej katastrofie morskiej w historii.
"Titanic" - Polsat Film, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 30.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×