Program telewizyjny na czwartek, 3.02.2022. Co obejrzeć 3 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na czwartek. 3 lutego w telewizji ćwierćfinał Pucharu Króla w piłce nożnej mężczyzn, w którym zmierzą się Athletic Bilbao i Real Madryt. Program tv na 3 lutego to także filmy - przede wszystkim komedie. Sprawdź nasz program telewizyjny na czwartek, 3.02.2022.

Multimedia

Program tv na czwartek, 3 lutego 2022 r.:

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i pani Killer" - TV Puls, godz. 20:00

O poranku Nowy z Kubą donoszą Beniowi, że Anna nie przyjdzie na dyżur. Ukłuła się igłą przy pacjencie z grupy ryzyka. Zdenerwowany Vick czeka na wyniki badań. Mają one wykazać, czy jego nowotwór reaguje na leczenie. Tymczasem Britney wpada na Czarka, który przychodzi do stacji mocno pobity. Na dyżurze ratownicy jadą do chorego na schizofrenię, który przechodzi kryzys i uważa się za "władcę gromów".
"Na sygnale" odcinek 356. - TVP 1, godz. 21:00

Przyjaciele Chuck Levine i Larry Valentine są dumą brooklińskiej straży pożarnej. Pracują w tej samej jednostce, razem jeżdżą na akcje i znakomicie się rozumieją. Podrywacz Chuck jest przeciwieństwem niezaradnego Larry'ego, który od śmierci żony samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Okazuje się, że zgodnie z prawem Larry musi być w stałym związku, by zabezpieczyć przyszłość finansową syna i córki. Tęskniący za żoną strażak nie jest w stanie znaleźć odpowiedniej kobiety. Prosi więc Chucka o udawanie przed urzędnikami jego partnera.
"Ogłaszam was Chuckiem i Larrym" - TVN 7, godz. 21:00

Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Mężczyzna jest łamaczem damskich serc i z żadną z kobietą nie stworzył długotrwałego związku. Gdy po kolejnej upojnej nocy Filip budzi się obok nowo poznanej dziewczyny, czuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomina Darii o propozycji, którą złożył jej kilka lat wcześniej - jeśli do trzydziestki oboje nie będą w poważnych związkach, pobiorą się i razem wychowają dziecko. Początkowo sceptycznie nastawiona do pomysłu kobieta ostatecznie ulega namowom przyjaciela.
"Serce nie sługa" - Polsat, godz. 21:00

W tej edycji Pucharu Króla w piłce nożnej mężczyzn uczestniczą sto dwie drużyny klubowe z czterech najwyższych klas rozgrywkowych i czternaście drużyn z klas niższych. Najlepsza ekipa turnieju uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej następnej edycji Ligi Europy UEFA.
Ćwierćfinał: Athletic Bilbao - Real Madryt - TVP 2, godz. 21:25

Calvin wiedzie spokojne, nudne życie księgowego. Z tęsknoty za szkolnymi czasami odnawia kontakt z Bobem. Okazuje się, że kolega został agentem CIA, jest w trakcie pracy nad tajną sprawą. W tym momencie życie Calvina się zmienia. Mężczyzna zostaje zwerbowany do agencji wywiadowczej. Trafia w środek strzelanin oraz pościgów, których panicznie się boi.
"Agent i pół" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 3.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×