Program telewizyjny na czwartek, 4.11.2021. Co obejrzeć w czwartek, 4 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 4 listopada 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was sportowe emocje oraz masa doskonałych filmów, z klasyką polskiego kina na czele! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 4.11.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 4 listopada 2021 r.:

Liga Europy UEFA to drugi po Lidze Mistrzów UEFA europejski turniej klubowy piłkarzy na Starym Kontynencie. W pierwszej części sezonu rozgrywane są runda wstępna, trzy rundy eliminacji i runda play-off. Po nich odbywa się faza grupowa, w której uczestniczy czterdzieści osiem drużyn podzielonych na dwanaście grup. Po dwie najlepsze z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, a dołącza do nich osiem drużyn z trzecich miejsc w grupach LM UEFA. Następnie zmagania toczą się od fazy 1/16 finału do finału.
4. kolejka fazy grupowej: Legia Warszawa - SSC Napoli - TVP 2, godz. 18:40

Zośka Suczyńska (Olga Bołądź) jest piękna, młoda i wykształcona. Dobrze ubrana, jeżdżąca luksusowym samochodem i bezwzględna wobec facetów – twarda babka, która wyznacza zasady. Pojęcie kredyt wydaje się jej być obce – w końcu tak ciężko pracuje, że może pozwolić sobie na zakup apartamentu w Wilanowie: ponad 300 metrów kwadratowych i taras z… widokiem na bagna!
"Słaba płeć?" - TV Puls, godz. 20:00

Egipt, XI w. p.n.e. Następca tronu, Ramzes XIII, pragnie przeprowadzić reformy i poprawić los poddanych. Uważa, że należy rozpocząć wojnę z Asyrią i w ten sposób wzmocnić potęgę państwa. Jego planom przeciwni są kapłani, którzy mają znaczący wpływ na politykę państwa. Mają olbrzymie bogactwa ukryte w podziemnym labiryncie. Ich najpotężniejszą bronią jest nauka, sfera wiedzy tajemnej dostępna jedynie wybranym. Młody faraon podejmuje z kapłanami walkę, której celem jest skupienie władzy w rękach monarchy.
"Faraon" - TVP Kultura, godz. 20:05

Piętnastoletnia Lyz uprawia narciarstwo alpejskie. Dziewczyna trafia pod opiekę wymagającego trenera. Osoby z otoczenia przekonują ją, że słuchając trenera, odniesie sukces. Mężczyzna przekracza granicę. Film porusza kwestię molestowania seksualnego i mobbingu.
"Slalom" - Ale kino+, godz. 20:10

David Clark zajmuje się sprzedażą marihuany na małą skalę. Jego klientami mogą być wyłącznie dorośli. Pewnego dnia mężczyzna próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa. Nie wychodzi mu to na dobre. David zostaje napadnięty i okradziony. Aby uniknąć gniewu dostawcy, Brada, zostaje przemytnikiem. Musi przewieźć duży ładunek narkotyków z Meksyku do USA. W wykonaniu zadania pomagają mu cyniczna striptizerka Rose, niedoszły klient oraz rezolutna nastolatka Casey. Wszyscy udają zwyczajną rodzinę na wakacjach.
"Millerowie" - TVN 7, godz. 21:40

Film biograficzny o nastoletnich przyjaźniach młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem. Na miejscu odnajduje miłość i źródło artystycznego natchnienia. Mimo że jego związek przeżywa liczne wzloty i upadki, środowisko, w którym się znalazł pomaga mu w trudnych chwilach. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie relacji staje pod znakiem zapytania, a zgromadzone doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnej sagi Śródziemia.
"Tolkien" - Polsat, godz. 22:15

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła podejście Polaków do seksu. Zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność obywateli PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i na próby dogadania się z cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" jest jednocześnie historią rewolucji seksualnej w Polsce czasów socjalizmu.
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 4.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×