Program telewizyjny na czwartek, 7.10.2021. Co obejrzeć 7 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na 7 października. Dziś m.in. seriale "Detektyw Murdoch", "W cieniu", "Projekt Manhattan" oraz "Goldeneye" z Bondem. Sprawdź program TV na 7.10.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 7 października 2021 r.:

Krzysztof odbiera telefon od Kasi, która ma do niego pretensje, że nie zrelacjonował jej rozmowy z Polą. Pyta też o Ewę. Majewski wyznaje jej, że ukochana jeszcze nie powiedziała mu o dziecku. Ruszczycówna również od jakiegoś czasu nie czuje się najlepiej. W czasie wizyty u specjalistki Ewa dowiaduje się, że jej ciąża jest wysokiego ryzyka. Artur wzywa Wieśka na pilne spotkanie. Informuje go, że Edytka chce, by całą rodziną zapisali się na konie. Potem dodaje, iż zamierza negocjować. I rzeczywiście podejmuje rozmowy z Bartusiem.
"Leśniczówka" odc. 424. - TVP 1, godz. 20:30

Lata 90. XIX w.: William Murdoch sięga po nowatorskie techniki kryminologiczne, takie jak badanie odcisków palców i traseologia, aby wyjaśniać najbardziej makabryczne morderstwa i chwytać przestępców.
"Detektyw Murdoch" - Epic Drama, godz. 20:30

W październiku odbędą się decydujące pojedynki Ligi Narodów UEFA. W tym półfinale Belgowie i Francuzi zmierzą się na stadionie Juventusu w Turynie. Warto przypomnieć, że drużyny te ostatnio stoczyły bój w półfinale MŚ w 2018 roku. Wtedy francuscy piłkarze okazali się lepsi od przeciwników 1:0. Wydaje się, że i tym razem walka będzie równie wyrównana jak przed trzema laty. Po pokonaniu Belgów Francuzi zdobyli drugi w dziejach tytuł mistrzowski.
Półfinał Ligi Narodów: Belgia - Francja - TVP 2, godz. 20:35

W latach pięćdziesiątych XX wieku najgorętszym miejscem zimnej wojny nie był Waszyngton ani Moskwa, lecz Helsinki. Główna bohaterka Helena Korhonen (Emmi Parviainen), młoda Finka studiująca w Nowym Jorku, pewnego dnia zostaje zaatakowana przez tajemniczego napastnika.
"W cieniu" - Epic Drama, godz. 21:30

W czasie II wojny światowej w Los Alamos w Nowym Meksyku naukowcy Frank Winter i Charlie Isaacs ścigają się z czasem, aby stworzyć pierwszą bombę atomową. Wszystko objęte jest tajemnicą. "Projekt Manhattan" - Epic Drama, godz. 22:20

Członkowie syndykatu Janusa wykradają z centrum kierowania bronią kosmiczną na Syberii urządzenie o nazwie Złote Oko. Służy ono do uruchamiania krążących w kosmosie na satelitach bomb nuklearnych. Ich wybuch ponad troposferą wywołuje falę promieniowania elektromagnetycznego, która niszczy wszelkie obwody elektryczne na zaatakowanym obszarze. Z syberyjskiej centrali przestępcy zabierają także dyskietkę z programem sterującym działaniem Złotego Oka. James Bond udaje się do Rosji z zadaniem jego odzyskania.
"Goldeneye" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 7.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×