Program telewizyjny na niedzielę, 17.10.2021. Co obejrzeć 17 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Niedziela w TV to więcej niż "Rolnik szuka żony" czy "Masterchef". W programie znalazły się kultowe filmy i nowe odcinki seriali. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w tv w niedzielę, 17.10.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 16 października 2021 r.:

Ojciec Lary, Richard Croft, zaginął, gdy jego córka była nastolatką. Chcąc odnaleźć tatę, Lara musi znaleźć grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii i przezwyciężyć lęki.
"Tomb Raider" - HBO, godz. 18:10

Ewka winą za śmierć Irki obarcza Nitkę, której podczas akcji odbicia dziewczyny z rąk Niemców zaciął się pistolet. Rodzina Szczęsnych chce pochować Irkę na Powązkach wśród bliskich. Dowództwo informuje dziewczyny, że byłoby to bardzo ryzykowne. Marysia zobowiązuje się znaleźć odpowiednie miejsce na grób dla przyjaciółki. Marysia straciła nadzieję na koniec wojny i powrót do normalności. Przestaje się ukrywać, jest jej już wszystko jedno.
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:15

Świat znowu znalazł się na krawędzi. Alice wraca do laboratorium The Hive w Raccoon City, gdzie powstał śmiercionośny wirus. Bezwzględny koncern Umbrella planuje zniszczyć zdziesiątkowaną ludzkość.
"Resident Evil: Ostatni rozdział" - Polsat Film, godz. 21:00

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.
"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - Polast, godz. 22:05

Rok 1893. Do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca w d'Obazine ojciec przywozi dwie nastoletnie córki: Gabrielle i Adrienne. Po opuszczeniu placówki zarabiają na życie, wykonując poprawki krawieckie, a wieczorami śpiewają w miejscowym kabarecie. Gabrielle marzy o karierze artystycznej i wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego oficera Étienne Balsana oraz jego znajomych z wyższych sfer. Jej sposób ubierania się szokuje, ale jednocześnie intryguje. Wkrótce w jej życiu zjawia się angielski przemysłowiec Arthur Capel.
"Coco Chanel" - TVP1, godz. 22:25

Mieszkańcy Ziemi zostają zaatakowani przez nieznany i groźny wirus. Śmiertelna epidemia ogarnia całą planetę. Wśród ludzi wybucha panika. W opanowanym przez chaos świecie cała nadzieja spoczywa na lekarzach i naukowcach, którzy starają się znaleźć skuteczne lekarstwo zwalczające chorobę.
"Epidemia strachu" - TVN, godz. 22:30

Mający problemy psychiczne Arthur Fleck jest wciąż lekceważony i źle traktowany przez społeczeństwo Gotham. Szuka swojej drogi, będąc klaunem do wynajęcia za dnia, a w nocy aspirując do bycia stand-uperem. Balansujący między apatią a okrucieństwem bohater w końcu podejmuje jedną złą decyzję, która wywołuje reakcję łańcuchową i doprowadza do eskalacji cierpienia i przemocy. Owładnięty obłędem komik przybiera maskę Jokera i staje się psychopatycznym mordercą.
"Joker" - HBO 3, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 17.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×