Program telewizyjny na piątek, 15.10.2021. Co obejrzeć 15 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 15 października 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy, w tym głośny obraz "Sweat" z popisową rolą Magdaleny Koleśnik! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 15.10.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 15 października 2021 r.:

W tegorocznej edycji konkursu zmierzy się 87 uczestników. Ich występy ocenią najwybitniejsi pianiści i znawcy twórczości Fryderyka Chopina. W jury zasiądą między innymi: Sa Chen, Arthur Moreira-Lima, Adam Harasiewicz, Kevin Kenner i Janusz Olejniczak. Przesłuchania konkursowe zaplanowano od 3 do 20 października 2021 roku. Uroczysta gala wręczenia nagród wraz z koncertem laureatów odbędzie się 21 października w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.
"XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina: III etap - dzień 2. Przesłuchania popołudniowe" - TVP Kultura, godz. 16:50

Podczas działań w Rowie Mariańskim w ramach międzynarodowego programu łódź podwodna zostaje zaatakowana przez ogromne stworzenie, które miało wyginąć wieki temu. Załoga uwięziona na dnie czeka na ratunek. Ekspert nurkowy, Jonas, który wcześniej napotkał na swojej drodze tego przerażającego potwora, zostaje zatrudniony przez chińskiego wizjonera i oceanografa - dr Zhanga, aby ocalić rozbitków i sam ocean. Taylor musi zmierzyć się ze swoimi lękami i zaryzykować własne życie, aby stawić czoła największemu drapieżnikowi, jakiego widział świat.
"Meg" - TVN, godz. 20:00

Jesień 1992 roku, wschód Niemiec. Dwaj policjanci, traktowani przez miejscowych jak intruzi, prowadzą dochodzenie w sprawie zaginięcia nastoletnich sióstr. Ponure tajemnice małej społeczności i sekrety starego reżimu wychodzą na jaw.
"Wolny kraj" - Ale kino+, godz. 20:10

Sylwia Zając to influencerka fitness i celebrytka brylująca w mediach społecznościowych. Jest piękna i młoda, a osoby, które obserwują ją w Internecie, uważają, że dziewczyna ma idealne życie. Okazuje się, że prawda jest inna. Sylwia nie jest tak szczęśliwa, jak wydaje się w social mediach.
"Sweat" - CANAL+, godz. 21:00

Cezar i jego małpy zostają uwikłani w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. W ciężkich walkach małpy ponoszą coraz większe straty. W końcu dochodzi do spotkania Cezara z Pułkownikiem twarzą w twarz. Rozgrywa się bitwa, w której stawką jest przyszłość obu gatunków.
"Wojna o planetę małp" - Polsat, godz. 22:05

Prowincjonalne miasteczko z początku lat 80. ubiegłego wieku. Wśród jego mieszkańców jest rodzina Kolędów. Pani Kolędowa jest energiczną naczelniczką gminy, jej mąż zajmuje się domową hodowlą kaczek i uprawą kwiatów w szklarni. Kiedy okazuje się, że za sprawą córki Doroty - panny ładnej, lecz niepracującej - Kolędowie zostaną dziadkami, pani naczelnik wpada w panikę, bojąc się utraty autorytetu. Strach przed skandalem i kompromitacją podsuwa jej iście piekielny pomysł - trzeba kupić narzeczonego z opłaconym rozwodem.
"Wyjście awaryjne" - TVP 1, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 15.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×