Program telewizyjny na piątek, 26.11.2021. Co obejrzeć 26 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 26 listopada 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 26.11.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 26 listopada 2021 r.:

Diabolina była niegdyś dzielną i dobrą dziewczyną. Gdy jej leśna kraina została zaatakowana przez ludzi, wykazała się bohaterstwem, stając w jej obronie. Niestety, zło i niegodziwość, których była świadkiem w czasie wojny, zmieniły jej serce - stała się okrutną czarownicą. Żądna zemsty na władcy wrogiego królestwa Diabolina rzuca klątwę na jego nowo narodzoną córkę Aurorę. W miarę upływu lat kobieta zauważa, że królewna może przyczynić się do zakończenia wojny.
"Czarownica" - Polsat, godz. 20:00

Nero to były agent sił specjalnych. Pozostawiając za sobą dawne życie, mężczyzna przenosi się do spokojnego nadmorskiego miasteczka, aby wychować tam syna. Pewnego dnia chłopiec zostaje porwany. Aby odzyskać swoje dziecko, Nero musi zniszczyć trzy niebezpieczne syndykaty przestępcze. Czas ucieka, a agent nie może popełniać błędów.
"W potrzasku" - TV Puls, godz. 20:00

W zamachu bombowym giną mąż i kilkuletni synek Katji. Pogrążona w żałobie kobieta próbuje poradzić sobie z tragedią, lecz jej rozpacz zamienia się w żądzę zemsty. Policja podejrzewa neonazistów o dokonanie zamachu. Katja postanawia samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.
"W ułamku sekundy" - TVP Kultura, godz. 20:05

Jane i Jake byli kiedyś małżeństwem, mają trzech dorosłych, ale rozwiedli się przed dziesięciu laty. Pozostali jednak przyjaciółmi i spotykają się na uroczystościach ukończenia nauki przez jednego z synów. Powoli nawiązują ze sobą romans, co im komplikuje życie, bo Jake ponownie się ożenił, a Jane ma poważnego adoratora. Obydwoje udowadniają, że życie wcale nie kończy się po czterdziestce…
"To skomplikowane" - TVN 7, godz. 21:35

Daleka przyszłość. Na dnie Oceanu Spokojnego otwiera się przejście między wymiarami. Na Ziemię przybywają potwory z kosmosu. Monstra o nazwie Kaiju pustoszą miasta. Mieszkańcy Ziemi postanawiają stanąć do walki. Zespół naukowców, wśród których jest doktor Newton Geiszler, usiłuje znaleźć słabe punkty Kaiju. By zyskać na czasie, armie z różnych krajów na świecie wystawiają do walki zaawansowane technologicznie roboty - Jaegery.
"Pacific Rim" - TVN, godz. 21:35

Czarek, uciekając przed zemstą bandytów, trafia na casting programu z gatunku reality show. Znajduje schronienie na wyspie odizolowanej od świata. Wraz z ośmiorgiem uczestników ma tam żyć pod okiem kamer. W miarę rozwoju wydarzeń i z upływem czasu telewidzowie będą kolejno decydowali, kto ma odpaść z programu. Ten, kto zostanie, zgarnie 2 mln złotych i samochód. Czarek bardziej niż o wygraną dba o swe bezpieczeństwo. Wkrótce na wyspie dochodzi do morderstw. Producentka, by zwiększyć oglądalność, upublicznia kryminalną przeszłość Czarka.
"Show" - TVP 1, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 26.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×