Program telewizyjny na poniedziałek, 08.08.2022. Co warto obejrzeć w poniedziałek, 08.08.2022 w TV?

Czas na poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czeka m.in. Sylvester Stallone w "Niezniszczalnych", a także szeroki wybór komediowych hitów. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 08.08.2022.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r.:

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego "Kościelnego". Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.
"Niezniszczalni" - Polsat, godz. 20:00

Anna planuje ślub z François. Uroczystość ma się odbyć w Dżajpurze w Indiach. Narzeczony jedzie na miejsce pierwszy, Anna i jej siostra Betty mają do niego dołączyć. W podróży Anna gubi urnę z prochami matki narzeczonego. Postanawia na własną rękę ją odnaleźć. Pomaga jej przewodnik, Ravi. Kolejne wydarzenia sprawią, że sprawy skomplikują się jeszcze bardziej i ślub stanie pod znakiem zapytania.
"Miłość w Indiach" - TVP 2, godz. 20:10

Nad rodziną Loganów od lat wisi klątwa. Bracia Jimmy i Clyde są zdeterminowani, aby odmienić swój los. Planują zuchwały skok na kasę wyścigów NASCAR. Będą potrzebować pomocy niejakiego Joe Banga, włamywacza, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Muszą uwolnić Joego, wysadzić skarbiec na torze wyścigowym, uciec z gotówką i odesłać Banga do więzienia. Ich szalony plan nie ma szans powodzenia i pewnie dlatego wszystko się udaje. To jednak dopiero początek prawdziwych kłopotów.
"Logan Lucky" - Super Polsat, godz. 20:40

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Tymczasem operacja się nie powiodła, a klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy. Ten bezlitosny gangster o międzynarodowej sławie nie waha się porwać córki szefa niefortunnych rabusiów, aby wymusić na nim odzyskanie kamieni. W poszukiwaniu diamentów kochający ojciec decyduje się pójść na współpracę z tajwańską policją i zawiera z agentem specjalnym niecodzienny układ.
"Od kołyski aż po grób" -TVN , godz. 21:35

Majka, wspierana i namawiana przez gotowe na wszystko przyjaciółki, zgłasza się do telewizyjnego programu randkowego. Szczęśliwie wygrywa w nim egzotyczną wycieczkę u boku zadufanego w sobie Karola. Jednak w życiu Majki, poza Karolem, jest jeszcze inny mężczyzna starający się o jej względy. Przekonacie się, do czego mogą być zdolni faceci rywalizujący o kobietę. A do tego, faceci tak nietuzinkowi...
"Randka w ciemno" -TVP 2 , godz. 22:00

Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Brennan (Will Ferrell) i Dale (John C. Reilly), dwóch obiboków w średnim wieku na skutek ślubu dotychczas samotnych rodziców zostaje zmuszonych do dzielenia pokoju. Kiedy nieustające bitwy o pilota i własność osobistą pomiędzy "nagłymi" braćmi odbijają się na dopiero co zawartym małżeństwie, młodzieńcy postanawiają uknuć plan mający pojednać ich rodziców.
"Bracia przyrodni" - Super Polsat , godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 08.08.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

14.07.2022 23:32
  • Kayla Roham (gość)

Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

14.07.2022 23:31
  • Steve Jobs (gość)

Podajcie nr kont wpłacę wam te śmieszne kwoty i więcej niech was już tu nie widzę . Amen.

09.07.2022 15:57
  • Renata Nos (gość)

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

26.05.2022 03:38
  • Mary Conrad (gość)

Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu I dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji.................. fuljobz.com

16.05.2022 18:26
  • Renata (gość)

Ok durnie,durnie.Duzo zdrowia.

03.05.2022 12:32
  • uwaga oszuści (gość)

Czy tutaj wszystkie komentarze są pisane przez oszustow próbujących wyłudzić pieniądze? Czy ktoś się jeszcze na to nabiera? Dlaczego administrator nie reaguje? Wszystkie wpisy nie na temat piszą oszuści i takie wpisy powinny być na bieżąco usuwane

01.05.2022 08:07
  • Maria (gość)

Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

22.04.2022 16:11
  • Maria (gość)

Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

22.04.2022 15:11
  • Cindy Craig (gość)

Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu i dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji...................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

28.03.2022 22:00
  • Virginia Weir (gość)

Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

Skopiuj poniżej strony internetowej…............l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

26.03.2022 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.