Program telewizyjny na sobotę, 16.10.2021. Co obejrzeć 16 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W sobotę w tv nie tylko "The Voice of Poland" i "Mam Talent". Oprócz popularnych programów rozrywkowych będą też filmy i seriale. Jakie? Sprawdź nasz program tv na sobotę, 16.10.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 16 października 2021 r.:

Zbliża się czas ostatecznej bitwy o losy świata. Mieszkańcy krain Śródziemia muszą zmierzyć się z armią Saurona. Gandalf próbuje zgromadzić rozproszone wojska Gondoru, które dzielnie stawiają czoła legionom orków, ale ich siły są niewystarczające. Ludzkość nigdy nie potrzebowała króla bardziej niż teraz. Aragorn chce wypełnić przeznaczenie i sięgnąć po należny mu z urodzenia tytuł. Frodo i Sam desperacko podążają w głąb Mordoru, aby zniszczyć Jedyny Pierścień. Tuż za nimi skrada się Gollum, który nie przestaje pożądać klejnotu.
"Władca Pierścieni: Powrót króla" - TVN 7, godz. 20:00

Wiki nieudolnie próbuje ukryć romans między nią a Maksem przed resztą załogi. Tymczasem na miejscu parkingowym Szefa samochód zostawia Helena Szparaga. Wściekły Szef wynajmuje lawetę, aby przestawiła auto konkurentki. Następnego dnia Natka, jadąc rowerem, niechcący rozbija lusterko Szefa. On przekonany, że zrobiła to Helena, publicznie niszczy lusterko w jej samochodzie. Kiedy Natka przyznaje się do winy, Szef czuje się zobowiązany, by naprawić szkodę. Prosi Igora, by wezwał swojego kolegę. Ten wioząc auto Heleny do warsztatu, rozbija je. Helena grozi Szefowi pozwem.
"Kuchnia" odcinek 13. - Polsat, godz. 20:05

W lasku miejskim zostają znalezione zwłoki Anity Dębskiej, wykładowczyni prawa europejskiego na Uniwersytecie Łódzkim. Kobieta została zaatakowana przez zabójcę w trakcie joggingu. Od początku uwagę policjantów zwraca nietypowy sposób zabójstwa. Anitę znaleziono z przezroczystym plastikowym workiem na głowie, zaklejonym taśmą wokół szyi. Na miejscu zbrodni Jagoda znajduje płatki róży. Policjanci stawiają hipotezę, że zabójca był emocjonalnie związany z ofiarą. W gronie podejrzanych znajduje się studentka, którą Anita wyrzuciła z uczelni za plagiat oraz mężczyzna skazany za gwałt...
"Komisarz Alex" odcinek 193. - TVP 1, godz. 20:35

Ekranizacja komiksu Marvela. Nordycki bóg Thor zostaje wygnany z Asgardu przez ojca, Odyna. Ma żyć jako śmiertelnik, by nauczyć się pokory. Źródło jego mocy - potężny młot Mjöllnir - zostaje mu odebrane. Podczas życia na wygnaniu Thor dowiaduje się dzięki ukochanej Jane, co naprawdę znaczy być człowiekiem.
"Thor" - Polsat, godz. 21:05

Luciano Pavarotti był śpiewakiem operowym obdarzonym wyjątkowym głosem, a także energią i charyzmą. Dokument poświęcony wybitnemu tenorowi wyreżyserował Ron Howard, mający w dorobku m.in. wyróżniony nagrodą Grammy film muzyczny "The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years".
"Pavarotti" - TVP 1, godz. 21:35

Debbie Ocean przez pięć lat zajmowała się przede wszystkim planowaniem skoku swojego życia. Jej celem stało się przejęcie wartego 150 mln dolarów naszyjnika, który podczas Gali Met będzie miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger. Ocean nie jest jednak w stanie działać sama. Potrzebuje pomocy swojej wspólniczki Lou Miller, jubilerki Amity, oszustki Constance, paserki Tammy, hakerki Nine Ball oraz projektantki mody Rose. Chcące zrealizować swój szalony plan kobiety nie mogą pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd.
"Ocean's 8" - TVN, godz. 21:45

John Wick na prośbę żony porzucił zajęcie płatnego zabójcy. Był najlepszy w swoim fachu. Po jej śmierci nie będzie mu dane w spokoju przeżyć żałoby. Syn rosyjskiego gangstera odebrał mu ostatnią pamiątkę po ukochanej żonie i tylko czekać, aż dosięgnie go zemsta Johna Wicka. Na wieść o jego powrocie przestępczy świat wstrzymuje oddech, a rosyjski gangster wydaje na niego wyrok. Miasto stanie w płomieniach.
"John Wick" - TV Puls, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 16.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×