Program telewizyjny na sobotę, 19.03.2022. Co obejrzeć 19 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 19.03.2022 roku? W programie TV na sobotę, m.in. "The Voice Kids", "Mask Singer","Porady na zdrady" czy "Ratatuj". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 19 marca 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 19 marca 2022 r.:

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat.
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:00

Szczurek Remy chciałby zostać szefem kuchni w jednej z wykwintnych paryskich restauracji. Obdarzony niezwykłym zmysłem powonienia i smaku Remy uważa, że ma ku temu wszelkie predyspozycje. Na nic zdaje się presja rodziny, która najchętniej widziałaby go w roli śmietnikowego gryzonia. Kiedy marzenia o byciu kucharzem pękają niczym bańka mydlana, nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się Linguini, pomocnik kuchenny, któremu grozi utrata pracy. Połączy ich niezwykła przyjaźń, w wyniku której kulinarny świat Paryża przewróci się do góry nogami.
"Ratatuj" - TV Puls 2, godz. 20:00

Jadzia z Anną idą na targ. Anna wykazuje się doskonałą umiejętnością negocjacji. Piotr i Henryk organizują aukcję samochodu. Hamlet wykorzystuje okazję, by odegrać się za dawną aukcję helikoptera. Janek i Nikodem są na wycieczce klasowej. Nikodem próbuje umówić się na randkę z Elą. Na spotkaniu zamiast Eli pojawia się zachwycona Diana. Do domu przychodzi rzeczoznawca majątkowy.
"Kowalscy kontra Kowalscy" odcinek 25. i 26. - Polsat, godz. 20:05 i 20:35

Muzyczne widowisko, które zdobyło uznanie pół miliarda widzów w 41 krajach. Hity polskich i światowych list przebojów oraz aktorzy, sportowcy i politycy, którzy skrzętnie ukrywają swoją tożsamość pod maską. Publiczność w studio oraz czworo "detektywów" - Julia Kamińska, Kuba Wojewódzki, Kacper Ruciński i Joanna Trzepiecińska - próbują rozszyfrować tropy i odgadnąć, kogo skrywa kostium. Wybierają najlepszy występ, a uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia tożsamość.
"Mask Singer" - TVN, godz. 20:05

W stolicy Serbii odbędzie się 18. edycja HMŚ w lekkoatletyce. Program obejmuje po 13 konkurencji mężczyzn i kobiet. Reprezentacja Polski liczy 14 mężczyzn i 11 kobiet. Wśród nich mają wystąpić między innymi Konrad Bukowiecki i Michał Haratyk w pchnięciu kulą, Kajetan Duszyński w biegu na 400 m, Norbert Kobielski w skoku wzwyż, Adrianna Sułek w pięcioboju, Ewa Swoboda w biegu na 60 m oraz Natalia Kaczmarek i Justyna Święty-Ersetic w biegu na 400 m, a także sztafety 4 x 400 m.
Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Belgradzie" - TVP1, godz. 20:10

Avengersi są zmęczeni ciągłą walką ze złem. Tony Stark postanawia wrócić do korzeni. Angażuje się w stworzenie zaawansowanej sztucznej inteligencji, która ma samodzielnie oceniać i eliminować zagrożenia. Niestety, jego wynalazek, Ultron, wymyka się spod kontroli. Robot zamienia się w potwora, który zagraża ludzkości. Po raz kolejny Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Sokole Oko oraz Nick Fury muszą połączyć siły, aby ocalić planetę przed zagładą.
"Avengers: Czas Ultrona" - Polsat, godz. 21:10

Zdradzone przez partnerów Kalina i "Fretka" zakładają nietypową firmę, która oferuje kobietom usługi w zakresie testowania wierności mężczyzn. Któregoś dnia bohaterki dostają zlecenie od Beaty, która podejrzewa męża, Macieja, o zdradę i chce poznać prawdę. Niestety, sprawy się komplikują, gdy Kalina zakochuje się w Maćku.
"Porady na zdrady" - TVN, godz. 21:25

Nels, operator pługu śnieżnego, usuwa zaspy z dróg prowadzących do kurortów narciarskich w Górach Skalistych. Jest przeciętnym człowiekiem. Po śmierci syna Nels zamienia się w mściciela, którego boi się gang lokalnych dilerów narkotykowych. Film jest remakiem skandynawskiej komedii kryminalnej "Obywatel roku".
"Przykładny obywatel" - TVP1, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 19.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×