Program telewizyjny na sobotę, 26.11.2022. Co warto obejrzeć w sobotę, 26.11.2022 w TV?

Czas na sobotę, 26 listopada 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają nas m.in. sportowe emocje pod postacią meczu Polska - Arabia Saudyjska, a wieczorem przyjdzie czas na wielki finał „Mam talent”! Będzie, co oglądać! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 26.11.2022.

Multimedia

Program tv na sobotę, 26 listopada 2022 r.:

W tym meczu Biało-Czerwoni zagrają z przeciwnikami, nad którymi do tej pory odnieśli same zwycięstwa. Wydaje się, że Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak i koledzy powinni utrzymać dobrą passę. Polska ekipa wyraźnie wyprzedza saudyjską w rankingu FIFA. Niemniej warto przypomnieć, że piłkarze z Półwyspu Arabskiego mogą sprawić niespodziankę, jak uczynili to na mistrzostwach świata w roku 1994, gdy wyszli z grupy z dwoma zwycięstwami w dorobku.
2. kolejka grupy C: Polska - Arabia Saudyjska - TVP 1, godz. 13:50

Gargamel po raz kolejny zagraża spokojnemu życiu smerfów. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do nich stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi.
„Smerfy 2” - Polsat, godz. 20:00

Rodzina Murphych należy do elity społeczeństwa amerykańskiego. Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona Anna cenioną okulistką. Para ma dwoje dzieci - 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Steven podejmuje się opieki nad 16-letnim, osieroconym przez ojca Martinem. Pewnego dnia lekarz przedstawia chłopca rodzinie. Od tej chwili w idealny świat wkracza chaos. Steven musi podjąć trudną decyzję i zmierzyć się z konsekwencjami.
„Zabicie świętego jelenia” - TVP Kultura, godz. 20:00

Konkurs talentów, w którym uczestnicy walczą o sympatię widzów i uznanie jury. Jurorzy i prowadzący będą mogli raz użyć w programie "złotego przycisku" będącego wyborem do półfinału.
„Mam talent FINAŁ” - TVP Kultura, godz. 20:00

Słodkie momenty i trzaskanie drzwiami, zdrady i powroty. To musi być miłość. Trzy siostry oraz ich mama muszą zaprowadzić raz a dobrze porządek w uczuciowym życiu, w którym mieszają im niesforni faceci. Plejada polskich gwiazd w romantycznej komedii rozgrywającej się w scenerii świąt Bożego Narodzenia.
„To musi być miłość” - CANAL +, godz. 21:00

Mia to genialna nastoletnia wiolonczelistka, która stoi przed najważniejszymi wyborami życiowymi. Córka byłego rockmana, który dla miłości i rodziny zrezygnował z kariery, może rozwijać talent w elitarnej Juilliard School. Wiąże się to z wyjazdem i rozstaniem z ukochanym. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Mia i jej rodzice ulegają tragicznemu wypadkowi samochodowemu, po którym dziewczyna zapada w śpiączkę.
„Zostań, jeśli kochasz” - TVP 2, godz. 21:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na sobotę, 26.11.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • James (gość)

TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

WhatsApp: +2349155280929

26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

20.10.2022 12:06
  • W filmach... (gość)

W filmach wszyscy doskonale jeżdżą konno, władają bronią białą, znają sztuki walki. Wszyscy od razu potrafią posługiwać się bronią ale czasami ją źle trzymają (dotyczy karabinów, które są ciężkie i rozumiem, że to Pudzian trzyma tę broń do góry z ręką w kształcie L). Do tego we wszystkich krajach na świecie (zwłaszcza w 3-cim świecie) pierwszy lepszy randomowy koleś mówi płynnie po angielsku. Karabiny i pistolety mają popsute celowniki vs. główny bohater. Wszyscy są Terminatorami bo wytrzymują 5 kopniaków Chucka Norrisa z półobrotu prosto na pysk ;-) W filmach opartych na green screen'ie poznikały gdzieś ptaki z miast /wiem, to więcej pracy dla grafików/ ale za to jest mniej wpadek z tła, jak samoloty w średniowieczu czy podobno ciężarówka w oddali na polach bitwy w Krzyżakach. Pod koniec warto wspomnieć o tworzeniu czegoś od zera, na filmie bardzo szybko i sprawnie (Drużyna A - opancerzony samochód w parę godzin od samych kół), gdzie w rzeczywistości taki projekt to parę dni jak nie miesiąc. Kolejna sprawa informatyka w filmach, rozumiem że lud się nie zna, więc można kombinować i upraszczać ale dla kogoś w miarę obeznanego z tematem... tragedia.

Taka dygresja o parytetach na koniec: jaki w takim pierwszym lepszym filmie jest podział ról nierówny, ilu potrzeba z reguły mężczyzn czy to główne role, czy statyści a ile kobiet. Poza niektórymi wyjątkami mężczyźni przeważają na ekranach a przecież norma światowa (ta realna Ziemska) to coś około 102-105 kobiet na 100 mężczyzn czy coś koło tego.

23.09.2022 19:36
  • Projekt obywatelski o programach informacyjnych w polskiej TV (gość)

Powinien powstać jakiś projekt obywatelski ustawy o programach informacyjnych w telewizjach ogólnokrajowych. Aby wszystkie wiadomości miały charakter wyłącznie informacyjny bez komentarza.

Jak ktoś komentuje mecz piłkarski, to nie tłumaczy gola bólem głowy bramkarza ani nie mówi o tym, że wczoraj padał deszcz to widocznie ślisko jest na boisku.

Na komentarze polityczne, dyskusje i rozmowy z ekspertami jest czas i miejsce w telewizjach typowo informacyjnych (dziennik 24h na dobę), a te ogólno-rozrywkowo-filmowe to tak jak piszę.

Tak, więc konkretne informacje, w dwóch/trzech zdaniach, bez komentarza politycznego czy propagandowego. Wydarzenia tylko z konkretnego dnia oraz bez informacji o nowych programach telewizyjnych, koncertach czy innych imprezach po dzienniku na danym kanale ale za to więcej informacji ze świata.

Informacje typu: świat: wybory prezydenckie w USA, wygrał ten i ten, powódź w Indiach, 15 osób zaginionych, kraj: X polityk prowadził po pijanemu samochód na autostradzie, odkryto wrak statku handlowego z XVI w. na dnie Bałtyku, a nie jak w Teleexpressie informują, że nowym świnkom morskim w Zoo w Płocku nadano imiona Paweł i Gaweł (wymyślone wszystkie zdarzenia).

Generalnie Polska i Świat - krótko i treściwie, najlepiej jakby te najważniejsze informacje dnia trwały maksymalnie 15-20 minut. Dotyczyło by to wszystkich stacji, z naciskiem na TVP.

23.09.2022 19:33
  • 4444 (gość)

Sex Randki Darmowe, Anonimowe -------- vk.sv/zex

16.09.2022 20:53
  • Piotr (gość)

W zeszłym miesiącu przeczytałem tutaj historię o tym, jak „(Global Funds Recovery Experts )” pomogło ofiarom oszustwa odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa kryptograficznego i postanowiłem zgłosić oszusta. Człowiek od Bitcoina, który oszukał mnie na ponad 82 500 dolarów za swój biznes wiertniczy, a ja wysłałem to wszystko za pośrednictwem Bitcoina i kart podarunkowych. "(Global Funds Recovery Experts )" Firma Recovery Company pomogła mi odzyskać ponad 80% utraconych środków z powrotem na moje konto. Myślę, że powinienem się podzielić, aby pomóc tym, którzy również potrzebują pomocy. ( w w w. gfrexperts .com )

05.09.2022 17:56
  • MichaeFordham (gość)

Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

Skopiuj poniżej strony internetowej…...........𝐖𝐰𝐰.𝐇𝐨𝐦𝐞𝐜𝐚𝐬𝐡𝟏.𝐜𝐨𝐦

27.08.2022 15:10
  • Ja (gość)

Pani Różniatowska wspaniałą komediowo jak zawsze!

25.08.2022 22:19
  • 1 (gość)

1

22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

1

• 1 (gość)

1

• Gość (gość)

Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

14.07.2022 23:32
  • Kayla Roham (gość)

Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

14.07.2022 23:31
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.