Program telewizyjny na środę, 19.01.2022. Co obejrzeć 19 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę - podpowiadamy, co oglądać 19 stycznia w telewizji. Oprócz kolejnego odcinka "Farmy", będą filmy i seriale. "Dwoje do poprawki", "Na dobre i na złe", "Bogowie ulicy" to tylko niektóre z nich. Sprawdź program tv na środę.

Multimedia

Program tv na środę, 19 stycznia 2022 r.:

Kay i Arnold są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Ich związek przechodzi trudny okres - śpią w oddzielnych sypialniach, brakuje między nimi czułości i zrozumienia. Pewnego dnia Kay odkrywa książkę doktora Felda, psychologa specjalizującego się w terapii par. Zaczyna wierzyć, że jej związek z Arnoldem znów może być szczęśliwy. Namawia męża na tygodniowy wyjazd, w czasie którego będą próbowali podsycić namiętność w związku.
"Dwoje do poprawki" - Stopklatka, godz. 20:00

Francesco Totti, kapitan AS Roma, dobiega czterdziestki, co oznacza, że niebawem będzie musiał iść na piłkarską emeryturę. Zrobi wszystko, aby odejść w pełni sportowej chwały. Miniserial biograficzny opowiadający o ostatnich kilkunastu miesiącach kariery jednego z najwybitniejszych włoskich piłkarzy.
"Kapitan. Francesco Totti" odcinek 4. - CANAL+, godz. 20:15

W czasie nocnej popijawy w biurze Robert proponuje Krzyśkowi pożyczkę. Kilka godzin później Majewski przyznaje się Ewie do wszystkich kłamstw. Lidia, zgodnie z wcześniejszą umową, wprowadza się do domu Karczów. Janusz perfidnie wykorzystuje jej nieuwagę i montuje "pluskwy" w samochodzie Banach. Adrian wspomagany przez Sławka, próbuje odzyskać względy Beatki. Niestety, bez powodzenia. W końcu kucharz podejmuje bardzo ważną decyzję!
"Leśniczówka" odcinek 474. - TVP 1, godz. 20:30

Historia trzech boleśnie doświadczonych przez śmierć osób, których drogi życiowe przecinają się. Obdarzony wyjątkowymi zdolnościami George, francuska reporterka oraz uczeń londyńskiej szkoły przechodzą metamorfozę, przekonani, że musi istnieć "coś" po śmierci.
"Medium" - TVN 7, godz. 20:35

Doktor Homolka jako seksuolog - próbuje pomóc mężczyźnie, którego przyprowadziła do szpitala zdesperowana żona. Michał w drodze do pracy zostaje zaatakowany przez agresywnego kierowcę, Roberta. Bójka, w którą lekarz wdaje się z nim na wiadukcie, kończy się tragicznie. Tymczasem Falkowicz na Kaszubach poznaje w końcu bliżej Bolka i małego Brajanka. Asia dostaje kolejne informacje o swoim zaginionym mężu. "Na dobre i na złe" odcinek 831. - TVP 2, godz. 20:55

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
"Igrzyska śmierci" - TV Puls, godz. 22:00

Były komandos Brian Taylor wraz z partnerem i przyjacielem Mikem Zavalą pracują w policji w Los Angeles. Interweniują w wypadkach awantur domowych, ulicznych strzelanin i porachunków gangsterskich. Gdy zostają przeniesieni do nowego rewiru, wchodzą w konflikt z hiszpańskim gangiem narkotykowym - Sinaloą. Podczas walki na śmierć i życie przekraczają uprawnienia, nie zważając na to, że ich poczynania są rejestrowane - do mundurów mają przypięte minikamery.
"Bogowie ulicy" - TVN Fabuła, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 19.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×