Program TV na czwartek, 11.11.2021. Co obejrzeć w Święto Niepodległości, 11 listopada w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na czwartek, 11.11.2021? W programie TV na Święto Niepodległości, m.in. "Małyshowmania" i "Nasz nowy dom" i wyjątkowy koncert. Będzie też "Piłsudski" - w tytułowej roli występuje Borys Szyc. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w Święto Niepodległości, 11 listopada w TV.

Multimedia

Program tv na czwartek, 11 listopada, Święto Niepodległości:

Show poświęcony Adamowi Małyszowi z okazji dwudziestolecia jego pierwszego zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Od tego wydarzenia zaczęły się wielka kariera skoczka i Małyszomania. Program w zabawny i niekonwencjonalny sposób pokaże fenomen tego zjawiska, a sam Adam Małysz stanie przed wyzwaniami i będzie musiał odpowiedzieć na trudne pytania dotyczące jego kariery i życia. Gośćmi specjalnymi będą Thomas Morgenstern i Andreas Goldberger. Show poprowadzi Michał Kempa.
"Małyshowmania" - TVN, godz. 18:15

Katarzyna Dowbor przeprowadzi wielki remont 35-metrowego domu na Mazurach, w którym mieszka samotna matka.
"Nasz nowy dom odcinek 251" - Polsat, godz. 20:05

11 listopada Orkiestra Symfoniczna i Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku pod dyrekcją Pawła Kotli oraz zaproszeni soliści wykonali tradycyjne pieśni i współczesne utwory muzyki rozrywkowej. Na repertuar koncertu złożyły się m.in. dzieła Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Mieczysława Karłowicza i Jana Ignacego Paderewskiego, pieśni patriotyczne i utwory z okresu 20-lecia międzywojennego.
"11 listopada - koncert z okazji Święta Niepodległości" - TVP 2, godz. 20:10

Konrad odwiedza Ingę w nail barze i poznaje tam Andrzeja i Roberta. Jest zdumiony jej zawiłymi relacjami z byłymi oraz tym, jak bardzo złożone jest życie jego dawnej szkolnej koleżanki. Inga coraz bardziej go intryguje. Tymczasem Ewa jest bardzo wdzięczna Patrycji za jej pomoc i wsparcie w ciężkim życiowym momencie. Chce się odwdzięczyć. Zaprasza Patrycję na lunch i składa propozycję nie do odrzucenia. Anka umawia się z Zuzą i Błażejem w kawiarni. Będzie reprezentować mężczyznę w jego sprawie rozwodowej. Nagle Anka i Zuza dostrzegają Pawła tańczącego tango z obcą kobietą na placu przed kawiarnią.
"Przyjaciółki" odcinek 217. - Polsat, godz. 21:05

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Właściciel banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą starego przyjaciela, Duńczyka, i dwóch złodziejaszków Kwinto organizuje napad na bank Kramera.
"Vabank" - TVP 1, godz. 21:20

Hercules Poirot, najskuteczniejszy detektyw na świecie, wyrusza luksusowym Orient Expressem do Paryża. Ze stolicy Francji zamierza udać się do Anglii. W pociągu zostaje zamordowany wpływowy amerykański biznesmen. Poirot zaczyna śledztwo. Podejrzanych jest trzynastu pasażerów.
"Morderstwo w Orient Expressie" - Polsat, godz. 22:10

Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego.
"Piłsudski" - TVN, godz. 22:35

John zajmuje się obsługą maszyn w fabryce. Od pewnego czasu z trudem wiąże koniec z końcem. Dla Johna najważniejsza jest rodzina - ukochana żona Denise i synek. Gdy Michael niespodziewanie zapada na ciężką chorobę serca i jedynym ratunkiem jest dla niego natychmiastowy przeszczep, okazuje się, że ubezpieczenie zdrowotne nie pokryje kosztów operacji. Kiedy zapada decyzja o wypisaniu Michaela ze szpitala, zrozpaczony John wchodzi uzbrojony do kliniki i bierze zakładników. Doświadczony policjant, Grimes, podejmuje negocjacje z desperatem.
"John Q" - TVN 7, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 11.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×