Program tv na piątek, 28.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek 28 września 2018, czyli rozpoczynamy weekend! Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy doskonałą rozrywkę? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 28.09.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 28 września 2018 r.:

Mieszkająca na Tajwanie studentka Lucy staje się zakładniczką bezwzględnego dilera narkotyków. W jej brzuchu zostaje umieszczona paczka z białym proszkiem. Gdy worek pęka, a narkotyk przenika do organizmu, ciało dziewczyny ulega gwałtownym przemianom. Lucy zaczyna intensywniej odczuwać to, co ją otacza, błyskawicznie się uczy, potrafi kontrolować materię. Dziewczyna szuka pomocy specjalisty w dziedzinie badań nad ludzkim mózgiem, profesora Samuela Normana. W dotarciu do niego pomaga jej policjant Pierre Del Rio.
"Lucy" - TVN, godz. 20:00

1 września 1939 r. z rozkazu Adolfa Hitlera armia niemiecka napada na Polskę. W wyniku błyskawicznej kampanii w ciągu kilku tygodni udaje się zająć kraj. Agresywna polityka przywódcy III Rzeszy zostaje przyjęta przez Niemców z entuzjazmem, lecz są tacy, którzy mają odwagę przeciwstawić się jego imperialistycznym zapędom. Jednym z nich jest 36-letni stolarz Georg Elser, który postanawia podłożyć bombę w Piwnicy Mieszczańskiej w Monachium, w miejscu, gdzie każdego roku Hitler ma zwyczaj świętować rocznicę puczu monachijskiego.
"13 minut" - ale kino+, godz. 20:10

Spotkanie z Włochami może zadecydować o miejscu w najlepszej czwórce mistrzostw świata. Polski zespół będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by pokonać współgospodarzy turnieju.
Siatkówka: Włochy - Polska - TVP1, godz. 21:05

Mula mieszka w wiejskim domu wraz z mężem, Michałem, i adoptowaną córką Niną. Dziewczynka przygotowuje się do przyjęcia pierwszej Komunii Świętej. Kilka dni przed wyczekiwaną uroczystością rodzinę odwiedza niewidziana od lat młodsza siostra Muli - Kaja, która jest biologiczną matką Niny. Mula obawia się, że kobieta zamierza odebrać jej dziecko. Okazuje się, że Kaja wróciła z innego powodu.
"Wieża. Jasny dzień" - CANAL+ Film, godz. 21:55

Martha jest osobą, która lubi towarzystwo, problem w tym, że źle je dobiera. Kiedy dziewczyna przeżywa bolesne rozstanie poznaje Francisa, który wydaje się być ideałem. W momencie gdy ich związek rozkwita okazuje się, że jej ukochany jest płatnym mordercą. Więź między tą dwójką zostaje poddana próbie, gdy mroczna przeszłość mężczyzny zaczyna dawać o sobie znać.
"Pan idealny" - ale kino+, godz. 22:15

Płatny zabójca, Lulek, warunkowo wychodzi z więzienia. Prokurator, który przed laty prowadził jego sprawę, składa mu propozycję - Lulek ma zabić komendanta Centralnego Biura Śledczego. Jeśli Lulek wykona zadanie, dostanie zapłatę, a jego akta zostaną wyczyszczone. Mężczyzna decyduje się podjąć zadania. Pomaga mu dawny znajomy - były żołnierz Staszek, który w zamian ma mieć możliwość powrotu do wojska.
"Anatomia zła" - TVP2, godz. 22:20

20-letni Will nie ukończył szkół. Ciężkie przeżycia z dzieciństwa wycisnęły na nim piętno buntu. Żyje dniem dzisiejszym. Jako woźny sprząta na bostońskiej uczelni. Często popada w konflikt z prawem. Pewnego dnia rozwiązuje zadanie matematyczne, z którym do tej pory nie poradził sobie żaden ze studentów. Profesor Lambeau bezskutecznie poszukuje tajemniczego geniusza. Dopiero po jakimś czasie przypadkowo odkrywa, że owym matematycznym mózgiem jest zwykły woźny. Postanawia mu pomóc.
"Buntownik z wyboru" - TVP1, godz. 23:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 27.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×