Program tv na sobotę, 10.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Witajcie w sobotę! Oj, będzie się dzisiaj działo! Igrzyska Olimpijskie, doskonale filmy i kolejna odsłona "The Voice Kids"! Co wybierzecie?

Multimedia

Genialny kryminalista Gru planuje największe złodziejskie przedsięwzięcie wszech czasów - kradzież księżyca. By misja przyniosła mu sławę, musi zbudować rakietę i zdobyć promień zmniejszający. Na jego drodze do celu staje Vector - amator słodyczy. W walce z wrogiem Gru wykorzystuje jego słabość. Zjednuje sobie trzy siostry sprzedające ciastka. Sieroty Margo, Edith i Agnes dostrzegają, że przestępca mógłby być ich opiekunem. Wywierają na niego pozytywny wpływ, czym skłaniają go do stoczenia wewnętrznej walki i dokonania ważnego wyboru.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Jak ukraść księżyc" - TVN, godz. 20:00

Utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat zaśpiewają przed Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim, Tomsonem i Baronem. Każdy z trenerów kompletuje 15-osobową drużynę, która bierze udział w "Bitwach". Zwycięzcy tego etapu trafiają do kolejnej fazy - "Sing Off", która wyłoni szóstkę finalistów - po dwie osoby z każdej drużyny. W odcinku finałowym zostanie wyłoniony zwycięzca. Nagroda to tytuł "The Voice Kids", stypendium oraz szansa nagrania piosenki.
SPRAWDŹCIE, CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU
"The Voice Kids" BITWY 2 - TVP2, godz. 20:05

Wychowany przez ludzi niedźwiadek grizzly o imieniu Boguś wiedzie sielskie życie w parku, gdzie jest główną atrakcją turystyczną. Wszystko się zmienia, gdy poznaje niesfornego jelonka Elliota, który namawia go na wspólną wyprawę do lasu. W sercu puszczy okazuje się, że miś zupełnie nie radzi sobie w dzikim i nieznanym środowisku, a co gorsza nie potrafi znaleźć powrotnej drogi do domu. Boguś i Elliot są w prawdziwym niebezpieczeństwie, bo rozpoczyna się sezon polowań i myśliwi ruszają na łowy.
"Sezon na misia" - Polsat, godz. 20:10

"Nowe oblicze Greya". Filmowe przygotowanie do życia w rodzinie, korek analny i "będę brał cię w aucie"Zobacz więcej

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma kochającą rodzinę i wielkie osiągnięcia na ringu. W ciągu jednego dnia mężczyzna traci to, co dla niego najważniejsze - żona ginie od przypadkowego strzału, córka trafia do rodziny zastępczej. Jedynym sposobem, by odbić się od dna, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Pomoc i potrzebne wsparcie Billy znajduje na sali treningowej prowadzonej przez legendarnego trenera pięściarzy. Rozpoczyna największą walkę życia. Najważniejsze stracie stoczy jednak poza ringiem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Do utraty sił" - TVP1, godz. 20:15

Rosie i Alex przyjaźnią się od najmłodszych lat - wspólnie dorastali, spędzali razem każdą wolną chwilę. Wydają się sobie przeznaczeni, lecz gdy zdają sobie sprawę ze swoich uczuć, jest za późno. Rosie zachodzi w ciążę z kolegą ze szkoły; Alex opuszcza Dublin i wyjeżdża na studia do Bostonu, gdzie żeni się z ich wspólną znajomą.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Love, Rosie" - TVN 7, godz. 20:55

Ray Kroc to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie Ray otrzymuje zamówienie z restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Zachwycony rewolucyjnym pomysłem Kroc namawia braci do stworzenia sieci restauracji w USA. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium Ray chce mieć coraz więcej władzy.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"McImperium" - CANAL+, godz. 21:00

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Bad Boys" - Polsat, godz. 22:00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×