Program tv na środę, 9.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami środa, 9 maja 2018. Dzisiaj przed Wami doskonała porcja filmów oraz kolejny Wielki Test na TVP! A może macie ochotę obejrzeć coś innego? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w telewizji 9.05.2018!

Multimedia

Program tv na środę, 9 maja 2018 r.:

Adèle Haenel w roli głównej. Arnaud odziedziczył tartak. Lato ma spędzić na pracy w rodzinnej firmie i spotykaniach z przyjaciółmi. Tymczasem podczas budowy szopy u sąsiadów poznaje ich córkę, która zamierza wstąpić do wojska. W tym celu Madeleine hartuje ciało i szykuje się do obozu militarno-survivalowego. Zafascynowany szorstką, trudną do zdobycia dziewczyną Arnaud postanawia jej towarzyszyć. Wspólna walka o przetrwanie zbliża ich do siebie, lecz gdy zaczynają się spełniać wizje Madeleine o nadchodzącej katastrofie, oboje znajdują się w niebezpieczeństwie.
"Serce do walki" - TVP Kultura, godz. 20:00

Luther Whitney, usiłując dokonać kradzieży w luksusowej rezydencji polityka Waltera Sullivana, musi ukryć się za weneckim lustrem. Jest świadkiem schadzki żony Sullivana i prezydenta USA. Mężczyzna bije kochankę, usiłuje ją zgwałcić i udusić. Kiedy kobieta w obronie własnej wyciąga nóż, wywiązuje się szamotanina. Wtedy do sypialni wpadają dwaj agenci i zabijają kobietę. Wkrótce złodziej stwierdza, że media podały zupełnie inną wersję wydarzeń, których był świadkiem. Według środków masowego przekazu sprawcą mordu był włamywacz.
"Władza absolutna" - TVN7, godz. 20:00

Podczas wielkiego testu o kulturze celebryci będą odpowiadać na pytania dotyczące różnych sfer życia zaliczających się do szeroko pojętej kultury, m.in. kina, teatru, muzyki i zasad savoir-vivre'u. Zostaną przypomniane fragmenty programów telewizyjnych o tej tematyce. Media pełnią ważną rolę w promowaniu dzieł artystycznych oraz wzorców zachowań. Test rozwiązują w studiu artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogą odpowiadać na pytania poprzez stronę internetową lub aplikację. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
Wielki test o kulturze - TVP1, godz. 20:55

Kto awansował do finału Eurowizji? [WYNIKI+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przez wiele tygodni uczestnicy rywalizowali w wielu zadaniach, próbując dociec, kto spośród nich jest agentem sabotującym ich działania. Finałowa trójka wykazała się największym sprytem i przebiegłością. Jedna z tych osób jest sabotażystą, a ten, kto najtrafniej ją wytypował, zostanie zwycięzcą programu.
Agent - Gwiazdy - TVN, godz. 21:30

Selena Gomez w roli głównej. Grace mieszka w Teksasie. Przygotowuje się do matury i dorabia w lokalnym barze. Dziewczyna przez cztery lata zbierała pieniądze na wycieczkę do Europy, ponieważ marzy o zwiedzeniu Paryża. W końcu wyrusza w podróż. Towarzyszą jej przyjaciółka Emma oraz córka ojczyma, Meg. Z początku są rozczarowane. W czasie zwiedzania wieży Eiffela Amerykanki odłączają się od wycieczki. Nie udaje im się dogonić autokaru. W wyniku niezwykłego zbiegu okoliczności trafiają do Monte Carlo.
"Monte Carlo" - TVP2, godz. 22:25

Van Wilder to jeden z najpopularniejszych studentów w Coolidge College. Marzy o wpatrzonych w niego z zachwytem pięknych dziewczynach i sławie organizatora najbardziej odlotowych imprez. Na drodze do realizacji tych planów Van ma tylko jeden problem: finansujący jego edukację ojciec nie podziela tych ambicji. Traci cierpliwość i wstrzymuje dopływ gotówki. Nie chcąc rezygnować z dotychczasowego trybu życia, chłopak postanawia zorganizować gigantyczną imprezę, dzięki której ma nadzieję zdobyć fundusze na życie.
"Wieczny student" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na środę, 9.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×