Programy DLA DZIECI w święta Bożego Narodzenia 2013 [ZDJĘCIA]

Zobacz, jakie świąteczne programy dla dzieci zobaczymy w Boże Narodzenie 2013.

Multimedia

Na każde święta stacje tv przygotowują specjalną ramówkę. W okresie świątecznym jest emitowanych więcej filmów i programów o tematyce bożonarodzeniowej. W świątecznej ramówce nie zabraknie propozycji dla najmłodszych. Zobacz, co warto obejrzeć:

24 grudnia - Wigilia:

Puchatkowego Nowego Roku, godz, 12:40, TV Puls Kubuś, Królik, Tygrys, Prosiaczek i Osiołek wspominają wcześniejsze święta. Podczas jednych z nich o mało nie doszło do wyprowadzki Królika. Przyjaciele postanowili wtedy zmienić przyzwyczajenia.

Opowieść wigilijna, godz. 14:15, TVP 1 Scrooge jest skąpym kupcem. Podczas Wigilii Bożego Narodzenia odwiedza go duch jego byłego wspólnika, Marleya. Zapowiada też przybycie dwóch kolejnych duchów, które ukażą jego prawdziwe oblicze.

Nowa opowieść wigilijna: 12 piesków w opałach, godz. 14:25, TV Puls Emma i jej przyjaciel robią wszystko, aby ocalić dwanaście piesków przed chciwym przedsiębiorcą.

Śnięty Mikołaj III: ucieczka świętego Mikołaja, godz. 15:05, TV Puls Na biegunie północnym trwają gorączkowe przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem Jack Frost zamierza zdezorganizować życie jego mieszkańców oraz skłócić św. Mikołaja z rodziną.

Narodziny, godz. 16:35, TVN Maria i Józef wyruszają w podróż do Betlejem, by zgodnie z zarządzeniem króla Heroda uczestniczyć w spisie ludności. Przed nimi ponad 150 kilometrów do przebycia, a Maria jest w 9. miesiącu ciąży.

Pies, który uratował święta, godz. 17:10, Nickelodeon Pies rodziny Bannisterów, labrador Zeus, wydaje się nie być niezawodnym opiekunem domu. Jednak kiedy dwójka złodziei próbuje się włamać do mieszkania Bannisterów, Zeus musi sobie z nimi poradzić.

Artur ratuje Gwiazdkę, godz. 20:10, HBO Zbliża się Boże Narodzenie i Święty Mikołaj ma dużo pracy. Okazuje się, że jedno z dzieci nie dostanie prezentu. Młodszy syn Mikołaja, Artur, nie może się z tym pogodzić i rozpoczyna szaloną podróż.

Szalone święta, godz. 21:00, Disney Channel Po wypłoszeniu z kryjówki dwójka dzieci śniegu zostaje zmuszona do spędzenia Bożego Narodzenia z ludźmi. Stworzenia poznają magię świąt, pomagając członkom rodziny zrozumieć jak ważni są dla siebie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×