"Project Lady". Małgorzata Rozenek nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? To była praca jej marzeń!

Ostatnio o Małgorzacie Rozenek mówiono głównie w kontekście jej ewentualnego przejścia do Polsatu i występu w "Tańcu z gwiazdami". Jednak według najnowszych medialnych doniesień, gwiazda ma pozostać w TVN, gdzie objęłaby posadę, o którą starała się od bardzo dawna.

Multimedia

Małgorzata Rozenek nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest uważana za jedną z czołowych postaci TVN. Sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej program "Perfekcyjna pani domu", który z stał się hitem. W ciągu kolejnych lat można było oglądać w innych słynnych produkcjach TVN takich jak "Project lady", czy "Azja Express".

Jednak jakiś czas temu Małgorzata Rozenek stwierdziła, że marzy jej się udział w jeszcze innym programie TVN. Jak stwierdziła, chciała by zostać jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jednak do tej pory nie miała na to większych szans.

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?Zobacz więcej

Wygląda jednak na to, że Małgorzata Rozenek może w końcu dopiąć swego i otrzymać posadę marzeń. Jak informuje magazyn "Party", w związku z plotkami o przejściu celebrytki do Polsatu, ta miała otrzymać od TVN atrakcyjną ofertę, która skłoniłaby ją do pozostania w rodzimej stacji.

Jeszcze w czerwcu była gotowa przejść do Polsatu i poinformowała o tym TVN. Początkowo stacja zaakceptowała jej decyzję, ale potem złożyli jej nową ofertę. Małgosia chwilę się wahała, ale ostatecznie wybrała TVN. Wszystko wyjaśni się jeszcze w wakacje. Małgosia jest dobrej myśli i liczy na to, że dostanie nowy show, który stanie się hitem – wyznała "Party" znajoma Rozenek.

Ponadto portal "Pomponik" twierdzi, że Małgorzata Rozenek w końcu dopięła swego i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Wymarzoną posadę gwiazda miała otrzymać po tym, jak "postawiła producentów pod ścianą".

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – wyznała serwisowi osoba związana z prywatną stacją.

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę Rozenek w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz galerię

Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Anina (gość)

  Ale wiadomość, śmiechu warta.

  13.07.2022 09:06
 • Krzyzaczka (gość)

  Jeśli to prawda,nie będę oglądać

  12.07.2022 18:10
 • Gość (gość)

  Ale za kogo?

  12.07.2022 13:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×