project lady

Przeczytaj także:

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i jej styl. Od garsonek i sukienek w literę A po kreacje haute couture. Tak ewoluował styl "Perfekcyjnej Pani Domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś pierwszoligowa gwiazda, skupiająca uwagę fotoreporterów na każdym ze swoich wyjść. Prezentuje wówczas zjawiskowe kreacje, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zaczynała jednak jako skromna Perfekcyjna Pani Domu, dopiero z czasem zastępując golfy i garsonki kreacjami haute couture. Zobacz, jak ewoluował styl Małgorzaty Rozenek-Majdan!

13.10.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej? "Przyciągnęłaby widzów 50 plus"

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" od dawna nie kryła się z tym, że bardzo zależało jej na tym stanowisku. Okazuje się jednak, że według najnowszych medialnych doniesień z pracy marzeń mogła ją wygryźć Agata Młynarska! Władze stacji miały rozpatrywać również i jej kandydaturę.

07.09.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Opinie widzów o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego. "Mają świetny zasób słów, nie przedłużają i mają coś do powiedzenia"

Podczas jesiennej ramówki TVN potwierdziły się plotki krążące w kuluarach. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowa para w programie "Dzień Dobry TVN". W nowej roli debiutowali w poniedziałek, 29 sierpnia br. Jak ich występ został odebrany przez widzów? Sprawdźcie!

29.08.2022Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w studiu "Dzień Dobry TVN". Lawina komentarzy w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński oraz pozostali prowadzący "Dzień Dobry TVN", spotkali się w weekend, aby promować poranne pasmo stacji TVN. Zobaczcie, jak prezentowali się w obiektywie fotoreporterów. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński udzielili już pierwszego wspólnego wywiadu w studiu "Dzień Dobry TVN". Jak im poszło?

27.08.2022Dzień Dobry TVN

"Taniec z gwiazdami". Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

Już dawno wokół programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie było aż tak gorąco. Każdy kolejny dzień przynosi nazwiska kolejnych potencjalnych gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na parkiecie i traf chce, że najczęściej są to gwiazdy TVN, które teraz łączy się z telewizją Polsat. Na giełdzie nazwisk właśnie pojawiła się kolejna sensacyjna kandydatura - Hubert Urbański! Zatańczy czy poprowadzi show?

08.07.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×