"Projekt Lady". Karolina Plachimowicz została bez grosza i dachu nad głową! Prosi o pomoc i założyła zbiórkę

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Karolina Plachowicz, uczestniczka 2. sezonu programu "Projekt Lady"fot. Bartosz Krupa/East News
Karolina Plachowicz, uczestniczka 2. sezonu programu "Projekt Lady"fot. Bartosz Krupa/East News
Karolina Plachimowicz to uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady". Nie wygrała programu, ale i tak było o niej głośno - niedługo po zakończeniu emisji zaczęła dzielić się z mediami szokującymi wyznaniami. Obecnie znów zrobiło się o niej głośno - media obiegła informacja, że z powodu zadłużenia została eksmitowana. Karolina prosi o pomoc i zorganizowała zrzutkę.

Karolina Plachimowicz dała się poznać widzom za sprawą 2. sezonu programu "Projekt Lady". Nie wygrała go, ale i tak było o niej głośno. Wszystko za sprawą szokujących wyznań dla prasy - Plachimowicz po jakimś czasie wyznała, że pracowała jako prostytutka. Pand

Stałam się niewolnikiem bezwzględnego systemu szarej, brudnej strefy. A chciałam tylko zapewnić dobre dzieciństwo i byt mojej córce. I choć wielu z was może tego nie rozumieć i nie zdawać sobie sprawy z mojego położenia w tamtym czasie - przywołuje jej słowa serwis o2.pl.

Apel o pomoc

Po okresie niebytu w mediach społecznościowych i serwisach Karolina wróciła z kolejnym szokującym wyznaniem. Jak donoszą serwisy plotkarskie, uczestniczka 2. sezonu "Projekt Lady" ma poważne kłopoty finansowe. Kobieta, która po programie wróciła do Holandii, gdzie mieszka jej córka, według medialnych doniesień nie zrezygnowała z wystawnego życia. Niestety, wpadła w długi. Zadłużenie okazało się na tyle poważne, że została eksmitowana z wynajmowanego mieszkania w Herleen (Holandia) i założyła internetową zbiórkę, aby wyjść na prostą.

Nie mam ani znajomych tutaj, ani rodziny, najchętniej bym wyjechała, ale nie zostawię córki, bo wiem, że już jej nie zobaczę. A ona potrzebuje matki, ale duszę się tutaj, gdzie mieszkam. Czuję się jak w więzieniu. Nie mogę patrzeć na ten kraj i na tych ludzi. Chciałabym wrócić do Polski - cytuje jej słowa serwis o2.pl.

Co ciekawe, zgodnie z doniesieniami, część kwoty udało jej się już zebrać i tym samym, uregulować część zadłużenia. Kobieta podkreśla, że nie poddaje się tylko ze względu na córeczkę, względem której ma ograniczone prawa rodzicielskie.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn