Projekt Lady

"Projekt Lady". Agata Szostek przeżyła tragedię. Uczestniczka 1. edycji programu poroniła ciążę. "Popełniłam wielki, wielki błąd"

Kilka tygodni temu znana z 1. edycji programu "Project Lady" podzieliła się radosnymi wieściami o zajściu ciążę. Niestety jej radość nie trwała zbyt długo. Była telewizyjna gwiazda wydała smutne oświadczenie, w którym poinformowała, że ją poroniła. Jednocześnie przyznała się do tego, że popełniła ogromny błąd.

10.10.2022Projekt Lady

"Project Lady". Agata Szostek jest w ciąży! Uczestniczka 1. edycji programu pokazała też ojca swojego dziecka. "Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci"

Agata Szostek jest z pewnością świetnie znana wszystkim fanom "Projectu Lady". Uczestniczka 1. edycji programu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pochwalić się radosną nowiną. Okazuje się, że Agata Szostek jest w ciąży! Korzystając z okazji postanowiła pochwalić się również ojcem jej przyszłego dziecka.

12.09.2022Projekt Lady

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Praca w telewizji TVN zapewniła jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Plotkarskie media od kilku dni żyją przeprowadzką Majdanów, którzy na czas budowy ich nowego domu, wynajmują wielką willę! Nie wszystkim się to podoba, a część Internautów wprost drwi i krytykuje nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan!

06.07.2022Projekt Lady

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Od "Perfekcyjnej pani domu" do idolki z "Azja Express". Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?

Obecnie Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a przy tym jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Od lat nie może narzekać na brak zajęcia w branży, a stacje telewizyjne wprost biją się o to, aby pojawiała się właśnie w ich programach. Przypominamy, jak wyglądały początki jej medialnej kariery. Kiedy tak naprawdę stała się sławna?

05.07.2022Perfekcyjna pani domu

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan staje w obronie "Oszusta z Tindera" i oskarża jego ofiary! "Będę trochę adwokatem diabła"

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie dała się poznać jako osoba, której wypowiedzi potrafią wzbudzić niemałe kontrowersje. Celebrytka tym razem postanowiła zabrać głos w sprawie głośnego filmu dokumentalnego Netflix "Oszust z Tindera". Gwiazda skomentowała zachowanie kobiet oszukanych przez tytułowego amanta. Wielu fankom Rozenek-Majdan ta wypowiedź może się nie spodobać.

08.03.2022Projekt Lady

"Projekt Lady". Dom Majdanów zachwyca stylem i rozmachem. Z tymi wnętrzami będą się żegnać! Zobacz, jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną

Małgorzata Rozenek- Majdan to celebrytka, obok której nie sposób przejść obojętnie. Mama trzech synów i żona Radosława Majdana jest znana miedzy innymi z prowadzenia programu "Projekt Lady". Na wielu zdjęciach, które publikuje w sieci Rozenek-Majdan można zauważyć, w jak pięknych wnętrzach mieszka rodzina. Zobaczcie dom Majdanów! Już wkrótce cała rodzina zamieni go na nowy dom, którego budowa powoli startuje.

07.03.2022Projekt Lady

"Projekt Lady". Karolina Plachimowicz została bez grosza i dachu nad głową! Prosi o pomoc i założyła zbiórkę

Karolina Plachimowicz to uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady". Nie wygrała programu, ale i tak było o niej głośno - niedługo po zakończeniu emisji zaczęła dzielić się z mediami szokującymi wyznaniami. Obecnie znów zrobiło się o niej głośno - media obiegła informacja, że z powodu zadłużenia została eksmitowana. Karolina prosi o pomoc i zorganizowała zrzutkę.

01.02.2022Projekt Lady

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×