Przez Atlantyk

Teraz Izabela, a wcześniej? Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długa

Jego liczne miłosne podboje kończyły się... różnie. Aktor Antoni Królikowski spotykał się z wieloma pięknymi kobietami. Obecnie głośno o nim za sprawą związku z tajemniczą Izabelą, ale wcześniej był mężem Joanny Opozdy - para nie otrzymała jeszcze rozwodu. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Antka Królikowskiego i jego partnerek.

27.11.2022Przez Atlantyk

Antek Królikowski już niejedną aferę ma swoim koncie. Na liście jego wybryków m.in. izba wytrzeźwień i obrażanie innych. Przypominamy największe skandale z jego udziałem

Jeszcze nie ucichła afera wokół domniemanej zdrady małżeńskiej, a Antek Królikowski wpadł na pomysł, by zorganizować walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy. Choć szybko wycofał się z tego konceptu, jego fani poczuli niesmak. Antoni Królikowski na przestrzeni lat brał udział w wielu niechlubnych sytuacjach. Oto wszystkie wybryki popularnego aktora.

12.04.2022Przez Atlantyk

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski źródłem problemów kolegów z planu. Przez niego tracą pieniądze!

Antoni Królikowski pojawia się w mediach w ostatnim czasie głównie w negatywnym kontekście. Wywołuje jedną medialną burzę za drugą, a jego ostatni wybryk - niechlubny pomysł zorganizowania walki sobowtórów - sprawił, że zdecydował się wycofać w cień. Oznacza to również wycofanie się z życia zawodowego, a to z kolei oznacza kłopoty dla niektórych z jego kolegów z planu.

10.04.2022Przez Atlantyk

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski znika z serialu Polsatu. Co z pozostałymi produkcjami?

Odkąd gruchnęły wieści o niewierności Antoniego Królikowskiego, aktor zmaga się z ogromnym kryzysem wizerunkowym. Jego ostatnie działania i wypowiedzi powodowały, że był coraz ostrzej krytykowany. Po aferze, jaka wybuchła z powodu kontrowersyjnej walki sobowtórów prezydenta Ukrainy i Rosji Antoni Królikowski zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego. Okazuje się, że znika również z życia zawodowego - widzowie nie zobaczą go w serialu, w którym miał grać.

07.04.2022Przez Atlantyk

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski przeprosił za "prowokację". Tłumaczy, że został źle zrozumiany i obiecuje "przyspieszenie inicjatywy"!

Antoni Królikowski ostatnimi czasy nie ma najlepszej passy. Aktor mierzy się z ogromną falą krytyki za swoje wybory w życiu prywatnym, czyli odejście od matki swojego pierworodnego. W pierwszy weekend kwietnia Królikowski "dolał oliwy do ognia", publikując na Instagramie zdjęcie z sobowtórami przywódców Ukrainy i Rosji i zapowiadając ich walkę. Teraz aktor usiłuje się wycofać ze swoich deklaracji i tłumaczy, że "prowokacja" została źle zrozumiana.

04.04.2022Przez Atlantyk

Antoni Królikowski promuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Internauci zażenowani! Gwiazdy TVN nie wytrzymały!

Antoni Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, jednak w ostatnim czasie mocno podpada widzom. Jego - zapewne wkrótce zakończone - małżeństwo z Joanną Opozdą od kilku tygodni jest na ustach wszystkich, a aktor musi mierzyć się z komentarzami Internautów, którzy jasno dają aktorowi znać, co o nim myślą. Swoim dzisiejszym działaniem z pewnością nie przysporzył sobie fanów, a promowanie walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego trudno nazwać inaczej niż żenadą.

03.04.2022Przez Atlantyk

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×