Lila z serialu „Zakazany owoc” przeżyła chwile grozy! To dlatego zmieniono aktorkę? Co dziś słychać u Ayşegül Çınar?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Ayşegül Çınar grała Lilę w „Zakazanym owocu”, ale dziś już nie występuje w serialu. Co się stało?Serialowa Lila Argun przeżyła chwile grozy!
Ayşegül Çınar grała Lilę w „Zakazanym owocu”, ale dziś już nie występuje w serialu. Co się stało?Serialowa Lila Argun przeżyła chwile grozy! Yasak Elma, Youtube.com, Yasak Elma 8. Bölüm
W 3. sezonie serialu „Zakazany owoc” zmieniono aktorkę, która wciela się w Lilę, córkę Halita Arguna. Widzowie zastanawiają się, dlaczego twórcy zdecydowali się na taki ruch. Przyjrzeliśmy się tej sprawie bliżej i oto, czego udało nam się dowiedzieć. Ayşegül Çınar przeszła trudne chwile. Co dziś u niej słychać?

Lila z serialu „Zakazany owoc”. Kto gra córkę serialowego Halita?

Lila to córka serialowego Halita Arguna (w tej roli Talat Bulut) z tureckiej telenoweli pt. „Zakazany owoc”. Nastolatkę przez dwa sezony grała Ayşegül Çınar, ale już nie występuje w serialu. Zmiana aktorki w „Zakazanym owocu” była zaskoczeniem dla wielu widzów i wciąż dla niektórych jest nierozwikłaną zagadką - dlaczego piękna Ayşegül Çınar rozstała się z serialem „Yasak Elma”, a od trzeciego sezonu w tej roli można oglądać Buçe Buse Kahraman?

Ayşegül Çınar odeszła z serialu „Zakazany owoc”. Dlaczego zmieniono aktorkę?

W lipcu 2019 roku, czyli kilka miesięcy po finale 2. sezonu „Zakazanego owocu”, Ayşegül Çınar potwierdziła, że odchodzi z serialu. Nieco wcześniej, informacja o jej odejściu pojawiła się na Twitterze tureckiej dziennikarki show-biznesowej: Birsen Altuntaş.

Co było powodem tej decyzji? Aktorka informując o swoim odejściu z „Zakazanego owocu”, od razu dała mediom do zrozumienia, że otrzymała nowe oferty pracy i niebawem znów będzie można ją oglądać na ekranie. Tureckie media zastanawiały się jednak, czy Çınar odeszła z serialu z własnej woli, czy w grę wchodziły np. kwestie finansowe. „Może to była oszczędność strony produkcyjnej” - plotkowano.

W galerii możesz zobaczyć prywatne zdjęcia Ayşegül Çınar

Ayşegül Çınar przeżyła koszmar

Aktorka Ayşegül Çınar, która ożywiła postać Lili Argun w serialu „Zakazany owoc” kilka lat temu przeżyła istny koszmar. Będąc gwiazdą tureckiej telenoweli była prześladowana przez psychofana. Çınar w programie 2nd Page opowiedziała o strasznych chwilach, które przeżyła.

Jeden z fanów tak mnie polubił, że postanowił dowiedzieć się, gdzie mieszkam. Gdy pewnego razu wychodziłam z domu, podszedłem do mnie, złapał mnie za ręce i wepchnął do samochodu. Kiedy zaczęłam krzyczeć, zapytał „wyjdziesz za mnie” i ruszył samochodem. Na szczęście miałam telefon w kieszeni, dlatego potajemnie wysłałam koledze swoją lokalizację. Sprawą zajęła się policja - wyznała aktorka w 2019 roku.

Lila z „Zakazanego owocu” miała problemy z prawem

Już po odejściu z serialu, aktorka wplątała się w burzliwą relację z Furkanem Çalıkoğlu. Ukochany aktorki podczas wypadu do restauracji, miał grozić kucharzowi nożem - oboje trafili później do aresztu za stawianie oporu ochroniarzom. Ayşegül Çınar została także zatrzymana za posiadanie zakazanych substancji. Tłumaczyła, że narkotyki zostały jej podrzucone.

Popełniłam błąd przy wyborze przyjaciela, trafiłam na złą osobę. Stanąłem w obliczu kłamstwa. Niestety, czasami trudno ocenić, czy ludzie, których spotykamy, są dobrzy czy źli – tłumaczyła.

Ayşegül Çınar zapewniła, że ​​kiedy sprawa zostanie zakończona, ona i jej prawnik przedstawią prasie dowody i wszystko wyjaśnią.

Na razie trudno powiedzieć, czy odejście z „Zakazanego owocu” było dobrą decyzją. Ayşegül Çınar w 2019 roku zagrała w „Masal Satosu: Sihirli Davet” i na ten moment to jej ostatnia rola.

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn