„Przyjaciółki”. Agnieszka Sienkiewicz idzie na urlop macierzyński! Zniknie z serialu? Co z Dorotą?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. instagram.com/magdalenastuzynska/
fot. instagram.com/magdalenastuzynska/
W jednym z wywiadów gwiazda serialu "Przyjaciółki", Agnieszka Sienkiewicz, wyznała, że po urodzeniu drugiego dziecka, chce poświęcić czas swoim pociechom. Czy to znaczy, że nie zobaczymy jej już w nowych odcinkach serialu Polsatu! Sprawdź szczegóły!

"Przyjaciółki" sezon 14. od września w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

program tv

Agnieszka Sienkiewicz, czyli szalona Dorota z "Przyjaciółek" jakiś czas temu powitała na świecie drugą córkę. Teraz okazuje się, że chce sobie zrobić przerwę i powiedziała nawet, że "Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach"! Czy to znaczy, że zniknie z serialu Polsatu?

Na szczęście okazało się, że w nowym, 14 już sezonie serialu "Przyjaciółki" będziemy mogli oglądać Dorotę, ale niestety rzadziej niż wcześniej. W rozmowie z Party aktorka wyznała, że widzowie nie będą zawiedzeni, bo będzie zabawnie!

Moja bohaterka pojawi się na ekranie, ale będzie jej mniej. Dorotka jednak nie zawiedzie widzów swoją pomysłowością. Produkcja serialu „Przyjaciółki” dołożyła wszelkich starań, żebym mogła spokojnie przygotować się do narodzin drugiego dziecka. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek mojej bohaterki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie.

Wyobrażacie sobie brak Doroty w "Przyjaciółkach"?

"Zawsze warto" zastąpi "Przyjaciółki"?

[facebook]https://www.facebook.com/SerialoveTelemagazyn/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn