"Przyjaciółki". Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch po ciąży!

Agnieszka Sienkiewicz z serialu "Przyjaciółki" niedawno po raz kolejny została mamą! Aktorka na przekór panującej modzie odważyła się pokazać w internecie, jak naprawdę wygląda jej ciało po urodzeniu dziecka. Zdjęcie, które opublikowała Agnieszka Sienkiewicz szybko stał się hitem.

Multimedia

Agnieszka Sienkiewicz w lipcu br. po raz drugi została mamą. Aktorka przywitała na świecie drugą córeczkę. Do 2-letniej Zofii dołączyła niedawno maleńka Marysia. Aktorka kilka dni temu pokazała w sieci swój brzuch po ciąży. Próżno jednak szukać na nim tzw. sześciopaka. Gwiazda na przekór panującej ostatnio modzie odważyła się pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało po urodzeniu dziecka.

Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje - podpisała zdjęcie aktorka.

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko! Chłopczyk czy dziewczynka?Zobacz więcej

Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz szybko stał się hitem. Postawę aktorki doceniło tysiące jej fanek, a nawet koleżanki z planu serialu "Przyjaciółki". Fotkę skomentowała m.in. Małgorzata Socha, która napisała:

Jesteś PIĘKNA Mamuśku

Wiele osób w komentarzach pogratulowało Agnieszce Sienkiewicz odwagi. W końcu nie każdą gwiazdę byłoby stać na pokazanie swoich niedoskonałości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×