"Przyjaciółki". Dorota już nigdy nie wróci do serialu?! Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie

W 18. sezonie serialu "Przyjaciółki" zabrakło Doroty, która wyjechała za granicę. Dopiero teraz Agnieszka Sienkiewicz zabrała głos w sprawie swojej bohaterki. Dorota już nie wróci? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Agnieszka Sienkiewicz nie wróci do serialu "Przyjaciółki"?!

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer), choć z początku miała być czarnym charakterem, to podbiła serca widzów. Nie wyobrażają sobie serialu "Przyjaciółki" bez tej bohaterki, ale niestety w 18. sezonie jej zabrakło.

Bartek Kasprzykowski pożegnał się z serialem! Fani są zaniepokojeni - Paweł umrze?!Zobacz więcej

Dorota wyjechała do Zanzibaru, za swoją miłością, i słuch po niej zaginął. Choć wydawało się, że zniknie tylko na chwilę, to chyba jednak nie będzie jej znacznie dłużej! Agnieszka Sienkiewicz została zapytana na Instagramie, czy wróci do "Przyjaciółek", a jej odpowiedź nie spodoba się fanom...

Chwilowo nie planuję. Potrzebuję odpocząć od tej postaci, gram ją już 10 lat... - odpowiedziała.

Czy Dorota już nigdy nie wróci? Co ją czeka? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • w pełni rozumiem (gość)

    Tak jak dobrym krokiem było jej odejście z M jak miłość, tak i dobrą decyzją jest rezygnacja z roli w Przyjaciółkach. A przynajmniej przerwa. Najgorsze co aktor może zrobić to sam się zaszufladkować. Oczywiście szkoda, że Doroty było tak mało w tym sezonie, bo to świetna postać, ale to nie jedyna rola Agnieszki. Gra przecież dużo w teatrze. Co prawda szkoda, że najfajniejsza para serialu czyli Dorota i Sławek zniknęli z niego, a przywrócono, nie do końca wiadomo po co, postać Wiktora. Teraz po prostu komediowe akcenty pozostaną przy świetnym duecie Andzej i Robert oraz przy postaci Dagmara. Postać Doroty zastąpiono jakby inną zabawną nową postacią graną przez Pawła Ławrynowicza. Natomiast Agnieszkę miło było ostatnio zobaczyć w większej roli filmowej w historyczno-wojenno-kostiumowym filmie pt. "Cudak". Dobra rola i mam nadzieję, że po niej zacznie dostawać więcej ról filmowych, bo powinno jej być więcej w kinie. ♥ :) ;)

    15.11.2021 16:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×