"Przyjaciółki". Małgorzata Socha w bandażu z podbitym okiem wprawiła fanów w osłupienie. Niektórzy mocno się zaniepokoili!

Małgorzata Socha to ciesząca się sporą sympatią widzów polska aktorka. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" skrzętnie ukrywa wizerunek swoich dzieci, ale chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia zza kulis zawodowych projektów. Jedno z nich sprawiło, że niektórzy fani aktorki wręcz się przerazili!

Multimedia

Małgorzata Socha w bandażu z podbitym okiem

Małgorzata Socha to ciesząca się sporą sympatią widzów aktorka serialowa. Od 2012 r. występuje m.in. w serialu "Przyjaciółki", gdzie wciela się w rolę Ingi Gruszewskiej. Aktorka słynie z tego, że choć pilnie strzeże wizerunku swoich dzieci i próżno szukać ich zdjęć na jej profilu, chętnie dzieli się zdjęciami z planów i zza kulis przedsięwzięć zawodowych, w jakie się angażuje.

To już 15 lat bez "Magdy M."! Jak się zmienili aktorzy hitu TVN i co u nich dzisiaj słychać? Zobacz więcej

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, wywołało dreszcz przerażenia wśród jej fanów! Małgorzata Socha pokazuje się na nim w bandażu, podbitym okiem i sporym rozcięciem nad brwią! Niektórzy na pierwszy rzut oka pomyśleli, że Socha faktycznie uległa wypadkowi.

Ups, co tu się wydarzyło🫣Mama w pracy🙈🎬

Opis zdjęcia szybko wyprowadził ich z błędu (pisownia oryginalna):

Już, myślałam że przydarzyło się, coś złego 😢..., a to tylko profesjonalna 😮charakteryzacja👏👏. Jaka ulga ☺️🥰. Pozdrawiam ❤️😍.

Dobra charakteryzacja nie jest zła 😯 🙂 dobrze, że to tylko charakteryzacja 🙂

Oby nie Inga tak skończyła 🫣

🔥Małgosiu nie strasz!!🔥😉🎥🎞📽bałem się że jesteś ofiarą wypadku 🙈🔥😍🥰😘

Zawód wysokiego ryzyka 😂

Choć Małgorzata Socha nie sprecyzowała, która z odgrywanych przez nią postaci ma kłopoty, fani zgadują, że chodzi o Ingę z serialu "Przyjaciółki". Sama aktorka nie zdradziła, o który serial chodzi.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×