"Przyjaciółki". Maria Winiarska mówi o sobie "71 letnia influenserka z Warszawy". Nowe hobby przerodziło się w pasję!

Maria Winiarska to znana aktorka, żona Wiktora Zborowskiego i mama bardzo zdolnej Zosi Zborowskiej-Wrony. Artystka ma na koncie wiele wspaniałych ról, a ostatnio możemy podziwiać ją w serialu "Przyjaciółki". Winiarska wyznała jak zaczęła się jej przygoda z Instagramem i kto ją do tego namówił!

Multimedia

Maria Winiarska, żona Wiktora Zborowskiego, mama Zosi Zborowskiej-Wrony i babcia malutkiej Nadziei, coraz lepiej poczyna sobie jako influenserka. Jak sama przyznaje, do założenia konta na Instagramie namówiły ją córki - Hanna i Zofia.

Córki powiedziały: po co ty masz podglądać życie innych, niech Ciebie podglądają. Spróbowałam. Założyłam konto na Instagramie i spodobało mi się. Okazało się, że wszyscy zaczęli się mną interesować, zdjęcia, wywiady, z córkami złapałam lepszy kontakt. Podoba mi się to. Dzięki temu przypomnieli sobie o mnie, jako aktorce, dało mi to kopa do życia, ale też dostaję więcej zawodowych propozycji" - powiedziała aktorka.

Maria Winiarska przyznaje, że znany mąż Wiktor Zborowski, w ogóle jej nowego hobby nie rozumie.

Sam "nie chce się w to bawić", ale się cieszy go, gdy widzi, że żona jest odnowiona - żartuje Maria Winiarska.

A co gwiazda pokazuje na swoim profilu? Życie rodzinnie, pracę na scenie, sprawy dotyczące adopcji zwierząt i ochronę środowiska, a także podróże i pasje.

Edyta Karczewska-Madej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×