"Przyjaciółki" odcinek 170. Ślub w finale sezonu! Wizyta rodziców Antka i wspomnienie Franka. Julka będzie w końcu szczęśliwa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na finał 14. sezonu "Przyjaciółek"! Ostatni odcinek tej jesieni będzie bardzo zaskakujący i... wzruszający. Głównym wydarzeniem jest ślub Julki i Antka. Czy córka Anka w końcu będzie szczęśliwa? Sprawdź, co wydarzy się w 170. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 170. (sezon 14.) w czwartek, 28.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ważna uroczystość w rodzinie Anki (Magdalena Stużyńśka) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) Strzeleckich: ślub ich córki Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka Rogalskiego (Maciej Zuchowicz)! Cieniem na tym radosnym wydarzeniu będzie nie tyle pamięć o zmarłym Franku (Kajtek Borowski), co autentyczna rozpacz przyszłej teściowej Julki!

Inga i Maks w końcu razem! Nie wszystkim się to spodoba...Zobacz więcej

W ostatnim 170. odcinku serialu "Przyjaciółki" Julka i Antek zdecydują się być razem. Cała rodzina Strzeleckich będzie szykować się do ślubu i wesela. Rodzice pana młodego jednak nie będą tacy szczęśliwi - zwłaszcza mama Antka, Ludmiła Rogalska (Joanna Gonschorek) zacznie ubolewać, że straci syna. Ojciec Antka, Karol Rogalski (Piotr Kaźmierczak) będzie się starał zachować pozory normalności, ale mama z każdą minuta będzie coraz bardziej rozpaczać. I nie pozwoli nawet pobłogosławić pary młodej!

Rodzice narzeczonego Julki w 170. odcinku "Przyjaciółek" cały czas będą mieli nadzieję, że młodzi razem z Oliwierem wyjadą z Warszawy i zamieszkają z nimi na Podlasiu. W tym celu wyszykują nawet dla nich całe piętro domu! Wszystkiemu będzie przyglądać się Anka, która w milczeniu zniesie słowa przyszłej teściowej córki: - Ty nie rozumiesz, masz dwójkę dzieci. A ja mam jedno. Dla mnie ten ślub jest jak pogrzeb!

Podczas toastu Anki na weselu Rogalska zacznie rozumieć swój straszny błąd! Anka, życząc młodej parze szczęścia wspomnie Franka, który zginął w katastrofie lotniczej: - Gdyby Franio tu był byłby bardzo szczęśliwy - powie ze łzami w oczach. Wzruszeń w ostatnim 170. odcinku "Przyjaciółek" będą też dopełniać wspomnienia, na których zobaczymy wszystkie dzieci i Ankę razem. Julka będzie mówiła, że Franek zawsze się spóźnia, a potem zobaczymy go przy wspólnym obiedzie, jak mówi mamie, że marzy o locie do Paryża:
- Też chciałbym kiedyś polecieć do Paryża - powie. 
- Polecimy - obieca mu mama.
- Kiedy?
- Franiu, całe życie przed nami!
- odpowie Anka.

Finałowy odcinek serialu "Przyjaciółki" zapowiada się na niezwykle wzruszające przeżycie!

Wiktor nie jest ojcem Klary! To jednak dziecko Adama?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Biała (gość)

  Już koniec??? Coraz krótsze te sezony

  19.11.2019 15:16
 • Fanka. (gość)

  Nie znoszę Julki. Pyskata, chamska do matki i wiadomo jaka...

  19.11.2019 12:49
 • Ja (gość)

  Ledwo sie zaczal juz koniec sezonu xd

  18.11.2019 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×