"Przyjaciółki" odcinek 197. Anka znajdzie dowód na zdradę Pawła! Co z tym zrobi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 197. odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka znajdzie w gabinecie męża damską biżuterię. Uzna to za dowód na jego zdradę! Czy Paweł rzeczywiście ma romans? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 197. w czwartek, 18.03.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) udało się spełnić swoje marzenie. Otrzymał posadę wykładowcy na jednej z warszawskich uczelni. Dla Anki (Magdalena Stużyńska) jednak nowa praca męża oznacza więcej pracy w kancelarii i dodatkowy stres związany z tym, czy jej mąż dochowa wierności będąc otoczony przez młode studentki.

Jakub Sasak nową gwiazdą polskich seriali! Kim jest młody aktor? Gdzie jeszcze zagrał?Zobacz więcej

W 197. odcinku serialu "Przyjaciółki" Strzelecka wciąż nie będzie mogła przestać myśleć o tym, że Paweł zdradza ją z Gabrielą (Weronika Warchoł), jedną ze studentek, o której mąż może rozprawiać godzinami. Szczególnie że wcześniej otrzymała anonimowego maila z informacją o tym, że mąż nie jest jej wierny.

Gdy w ciągu dnia wejdzie go jego gabinetu, znajdzie tam kobiecą bransoletkę, która nie należy do niej! Dla Anki będzie to oczywisty dowód niewierności Pawła. Czy postanowi skonfrontować się z mężem? A może spróbuje przyłapać go na gorącym uczynku? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×