"Przyjaciółki" odcinek 208. Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu?! Dorota sprzeda wszystko i wyjedzie na Zanzibar! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 208. odcinku "Przyjaciółek" Dorota niespodziewanie postanowi wyjechać na Zanzibar! Niespodziewanie sprzeda swój biznes! Czy Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? Co będzie z Dorotą? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 208. w czwartek, 9.09.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ubiegłym sezonie serialu Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławek (Kacper Kuszewski) mieli wziąć ślub, ale ostatecznie się rozmyślili. Choć się nie rozstali, to postanowili wstrzymać się z decyzją o ślubie.

Błażej walczy o Zuzę, a Sajmon o Ingę! Patrycja traci pracę! Co wydarzy się w 1. odcinku nowego sezonu?Zobacz więcej

Jednak w 208. odcinku serialu "Przyjaciółki" Dorotka podejmie zaskakującą decyzję. Okaże się, że Sławek wyjechał, początkowo krótko, na Zanzibar, a ona postanowi do niego dołączyć! Bez konsultacji z Ingą (Małgorzata Socha) wszystkie swoje udziały w nail barze sprzeda... Robertowi (Krzysztof Wieszczek)!

Inga będzie zdezorientowana i zła gdy w jej miejscu pracy zaczną się wspólne rządy Andrzeja (Adam Adamonis) i Roberta. Czy Dorota naprawdę wyjedzie? Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? Czas pokaże!

"Przyjaciółki" sezon 18. - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×