"Przyjaciółki" odcinek 210. Powrót Wiktora! Były mąż Patrycji pojawi się w zaskakujących okolicznościach [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 210. odcinku serialu "Przyjaciółki" znowu pojawi się Wiktor! Co zaskakujące, będzie to miało związek z wypadkiem Artura... Dlaczego się pojawi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 210. w czwartek, 23.09.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Patrycja (Joanna Liszowska) jest obecnie sama, ale ciągle w jej życiu pojawia się Artur (Paweł Małaszyński), który miał teraz wypadek! Co więcej, Kochan ponownie spotka jeszcze jednego mężczyznę z przeszłości...

Artur będzie miał poważny wypadek! Nigdy nie odzyska przytomności?!Zobacz więcej

W 210. odcinku serialu "Przyjaciółki" w wyniku bójki w restauracji Artur trafi do szpitala, ale nie odzyska świadomości. Tymczasem sprawa oczywiście trafi na policję i mężczyzna, który spowodował wypadek - Ksawery (Krystian Kukułka) - będzie miał poważne problemy. Okaże się, że jego obrońcą zostanie... Wiktor (Paweł Deląg), były mąż Patrycji!

Jak potoczy się ten wątek? Wiktor zmienił się i znów będzie z Patrycją? Czas pokaże!

Bohaterki "Przyjaciółek" i "M jak miłość", czyli najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Oglądam serial za granica i czytam rownież streszczenia Streszczenie odcinka 209, prosze zwrócić uwagę czyżby to rzeczywiście Blazej znał fakty z życia pani dyrektor Zuzanny? Chyba nie chodzi o Błażeja bo tego wcale nie było w tym odcinku. To raczej nowy przełożony pani Zuzanny daje do zrozumienia o tym ze zna jej przeszłość. Pomyłka ?

    22.09.2021 05:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×