"Przyjaciółki" odcinki 169-170. Wiktor nie jest ojcem Klary! To jednak dziecko Adama?! [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 169. odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że Wiktor wcale nie jest ojcem Klary! Patrycja postanowi namówić więc Adama, męża Wiki, by wykonał badania DNA... Czy Klara okaże się jego dzieckiem? Sprawdź, co już wiadomo!

"Przyjaciółki" odcinek 169. (sezon 14.) w czwartek, 21.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

program tv

Patrycja (Joanna Liszowska) odkryła, że Wiktor (Paweł Deląg) ją zdradza, więc postanowiła od niego odejść. Nie tak łatwo było jej jednak pożegnać się z Klarą (Maja Śliwińska), którą bardzo pokochała, ale nie ma do niej żadnych praw. Dlatego postanowiła zabrać dzieci i uciec!

Niestety w 169. odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do wypadku z udziałem Klary i Patrycji i obie trafią do szpitala. Dziewczynka będzie w ciężkim stanie i Kochan nie będzie miała wyboru - będzie musiała zawiadomić o tym Wiktora. W szpitalu powróci temat badań DNA, bo Klara może będzie potrzebować przeszczepu nerki! - Żeby przeszczep rodzinny się udał, trzeba mieć pewność, że to ja jestem ojcem - powie Patrycji Wiktor. Po wykonaniu niezbędnych badań niespodziewanie okaże się, że Jeleński wcale nie jest ojcem Klary!

To całkowicie zmieni ich sytuację. W 170. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja odwiedzi Adama (Jan Wieczorkowski) i namówi go do zrobienia porównawczych badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotnym będzie ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki... Jaka okaże się prawda? Tego dowiemy się w finale 14. sezonu "Przyjaciółek"!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn