"Przyjaciółki". Paweł Deląg został dziadkiem! Syn aktora powitał na świecie pierwsze dziecko

Paweł Deląg ma powody do radości. Aktor został niedawno dziadkiem, ale na jego oficjalnym profilu w mediach społecznościowych o tym cisza. Wiadomo jednak, że jego najstarszy syn, który również próbuje swoich sił w świecie filmu, powitał na świecie pierwsze dziecko.

Multimedia

Paweł Deląg został dziadkiem!

Paweł Deląg uznawany jest za jednego z największych amantów polskiego kina. Słynny Biedrona z "Młodych wilków" prywatnie jest ojcem dwóch synów. 30-letni Paweł Deląg junior podąża ścieżką producencką - ostatnio pracował przy serialu "Nieobecni 2". Warto również wspomnieć, że niedawno na ekrany wszedł film krótkometrażowy pt. "Pani Basia", który wyreżyserował Paweł Deląg. W projekcie pomagał mu właśnie syn, o czym już informowaliśmy.

Paweł Deląg ocenił współpracę z synem!Zobacz więcej

W lutym br. w mediach pojawiła się informacja o tym, że najstarszy syn Pawła Deląga wziął ślub. Gwiazdor "Przyjaciółek" pokazał nawet nagranie z uroczystości.

Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość której jest pokój - napisał wówczas w mediach społecznościowych Paweł Deląg.

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo rodzina popularnego aktora właśnie się powiększyła! Paweł Deląg został dziadkiem, o czym dowiadujemy się z profilu jego syna na Instagramie.

Redakcja serwisu Telemagazyn.pl gratuluje młodym rodzicom i dziadkowi!

Zobacz galerię

Paweł Deląg w młodości łamał serca. 51-letni aktor nadal zdumiewa swoją urodą!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×