"Przyjaciółki". Prawda o romansie Błażeja wyjdzie na jaw? Iza będzie chciała go szantażować! Co na to Zuza? [CO SIĘ WYDARZY?]

W kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" Błażej będzie musiał zmierzyć się z przykrymi konsekwencjami zdradzenia Zuzy. Jego kochanka zrobi wszystko, aby uprzykrzyć mu życie. Czy Zuza dowie się się prawdy o Błażeju?

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 239 - czwartek, 27.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Błażej wdał się w romans z siostrą Zuzy. Relacja z Izą, która z początku wyglądała na niewinną przyjaźń z czasem zmieniła się w płomienny romans. Za to, że Błażej zgodził się, aby Iza spełniła jego najskrytsze pragnienia i fantazje, będzie musiał zapłacić wysoką cenę. Dojdzie do tego, że to kochanka mężczyzny będzie rozdawać karty w ich nowej relacji.

Zdjęcie w bandażu i z podbitym okiem przeraziło jej fanów! Inga wpadnie w kłopoty?Zobacz więcej

Prawda o romansie Błażeja wyjdzie na jaw?

Iza zacznie szantażować Błażeja, grożąc mu, że Zuza "przypadkiem" może dowiedzieć się o ich romansie. Mężczyzna zda sobie wówczas sprawę, że przez jeden głupi błąd może stracić swoją rodzinę. Niefortunnie dla obojga kochanków w niedwuznacznej sytuacji przyłapie ich Szymon - brat Izy i Zuzy. Finalnie Błażej postanowi przyznać się Zuzie do romansu z jej siostrą. Jednak czy w ostatniej chwili się nie rozmyśli? Tego dowiemy się niebawem.

Zobacz galerię

Pokazujemy, jak wyglądały na początku słynne "Przyjaciółki". Czas był dla nich łaskawy?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×