"Przyjaciółki" sezon 20. Pojawi się piąta przyjaciółka! Kim będzie i czy namiesza w życiu bohaterek? [CO SIĘ WYDARZY?]

"Przyjaciółki" to bardzo popularny serial obyczajowy, który na jesieni powróci w 20 sezonie. Teraz wiadomo, że do obsady dołączy kolejna, ważna, damska postać i ma zostać w serialu na dłużej. Kim będzie i czy namiesza w życiu głównych bohaterek?

Multimedia

"Przyjaciółki" 20. sezon już po wakacjach!

Do obsady 20. sezonu serialu "Przyjaciółki" dołącza Laura Breszka. Aktorka wcieli się w postać Marty. Ma ona zastąpić nieobecną od 18 sezonu Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), gdyż ta przeniosła się do ukochanego Sławka (Kacper Kuszewski) na Zanzibar. Prywatnie Agnieszka Sienkiewicz nie zamierza już wrócić do serialu.

Przez serialowy Tulczyn przewinęło się mnóstwo wspaniałych aktorów. Niektórzy odeszli daleko od kapłańskiej roli Zobacz więcej

Jak wyjawiła aktorka na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie, Marta będzie zagadkowa i tajemnicza. Będzie skrywać sekret, co najwidoczniej aktorce pasuje, bo bardzo cieszy się na zagranie takiej roli.

Marta - twardy orzech do zgryzienia. Marta, którą gram jest tajemnicza, coś ukrywa. No ale, która z nas czegoś kiedyś nie ukrywała. Więc może, któraś z widzek się przejrzy w tej postaci. Zapraszam do oglądania 20 sezonu - tak opowiadała o swojej bohaterce Laura Breszka na Instagramie

Na razie nie wiadomo dużo więcej o historii nowej przyjaciółki. Można jednak podejrzewać, że skoro skrywa tajemnice to na pewno w mniejszym lub większym stopniu namiesza.

"Przyjaciółki" o czym jest serial

Serial opowiada historię czterech kobiet, które poznały się i zaprzyjaźniły w liceum, jednak po maturze ich drogi się rozeszły. Spotkanie klasowe nakłania je by nawiązać kontakt ponownie i jak się niedługo okazuje, mimo bardzo odmiennych doświadczeń i przeżyć dużo je łączy. Każda z nich próbuje odnaleźć siebie i ułożyć sobie życie. Mimo zawirowań i wielu perypetii - zawsze mogą na siebie liczyć.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fAnka (gość)

    No i super. Uwielbiam tą babkę!

    18.08.2022 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×