"Przyjaciółki" sezon 20. Zdjęcia z planu powakacyjnych odcinków! Inga, Patrycja, Zuza i Anka powrócą już we wrześniu [CO SIĘ WYDARZY?]

W czerwcu padły pierwsze klapsy na planie 20. sezonu serialu "Przyjaciółki". Cztery kobiety spotkały się w pięknej marinie, gdzie towarzyszyła im nowa, tajemnicza bohaterka. Na zdjęciach widzimy, że atmosfera była przednia i humory dopisywały. Nowy sezon będzie na pewno ciekawy!

Multimedia

Na planie 20. sezonu "Przyjaciółek"

Dla jednych wakacje to czas wypoczynku, dla innych okres intensywnej pracy. Letnie miesiące sprzyjają zdjęciom plenerowym z uwagi na słoneczną aurę i malownicze okoliczności przyrody. W połowie czerwca padł pierwszy klaps na planie 20. sezonu hitu Polsatu "Przyjaciółki". Nad Zalewem Zegrzyńskim, w urokliwej marinie, gdzie cumują wspaniałe jachty, a kawiarenki zapraszają do spróbowania lokalnych specjałów, pojawiły się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer.

Pojawi się piąta przyjaciółka! Kim będzie i czy namiesza w życiu bohaterek? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków. Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia, Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala, z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody.

Nietypowe zaręczyny młodych aktorów. Weronika Warchoł i Marcin Urbanke zrobili to po "szwedzku"!Zobacz więcej

Inga, Patrycja, Zuza i Anka już we wrześniu powrócą, w czwartkowe wieczory, na antenę telewizji Polsat. Status "to skomplikowane", również w jubileuszowym, 20. sezonie "Przyjaciółek", będzie motywem przewodnym życia czterech kobiet, których przygody pokochali widzowie. Wzajemne wsparcie i tym razem pomoże im pokonać wszelkie przeszkody. Nie zabraknie przy tym śmiechu, uśmiechu, pozytywnej energii i wiary w to, że po burzy zawsze świeci słońce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×