"Przyjaciółki" wracają, ale bez jednej z przyjaciółek! To ostateczna decyzja aktorki

W 19. sezonie serialu "Przyjaciółki" znowu zabraknie jednej z przyjaciółek - Doroty. Wygląda na to, że to ostateczna decyzja aktorki o odejściu z produkcji Polsatu, zabrała głos w sprawie! Sprawdź, co powiedziała!

Multimedia

"Przyjaciółki" - Agnieszka Sienkiewicz ostatecznie odchodzi z serialu!

W ostatnim sezonie serialu "Przyjaciółki" Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławek (Kacper Kuszewski) wyjechali do Zanzibaru i ich bohaterowie zniknęli. Wygląda na to, że nie powrócą!

Aktorzy wrócili na plan! W nowym sezonie pojawią się nowi bohaterowieZobacz więcej

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała o odejściu z serialu, o czym po raz pierwszy otwarcie powiedziała w rozmowie z portalem "JastrząbPost".

Nigdy tego nie komentowałam, więc jesteście pierwsi, którym to powiem. Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu "Przyjaciółki". Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci. Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem.

Aktorka została zapytana również, jak na jej odejście zareagowały koleżanki z planu. Zrozumiały, że serialowa Dorota chce zakończyć ten etap.

Totalnie uszanowały tę decyzję. My wszyscy jesteśmy w tym 10 lat. Przychodzi mi na myśl piosenka, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Trochę tak jest, że trzeba wiedzieć, kiedy jakiś etap życia zakończyć, etap zawodowy i dziewczyny świetnie sobie radzą, są głównymi wątkami i podeszły do tego z totalnym szacunkiem do mojej decyzji, zresztą tak jak wszyscy.

Będziecie tęsknić za Dorotą?

Jak Zuza, Inga, Patrycja i Anka wyglądały w pierwszym sezonie? Przypominamy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda, bo postać Doroty niezmiennie była jedną z najlepiej napisanych i granych w tym serialu, ale rozumiem (gość)

    Zresztą postać Dorotki nie była jedną z "bazowych" przyjaciółek. Gdyby to któraś z aktorek z głównej czwórki zrezygnowała wtedy mogłoby to wywołać większe zaskoczenie. Agnieszka Sienkiewicz stworzyła świetną postać, w tym serialu wręcz niemal legendarną. Natomiast to zrozumiałe, że chce iść zawodowo dalej. Takie wyjście z długoletniej roli w serialu może jej pomóc w zdobyciu nowych ról filmowych. Cały czas gra też w teatrze. No i dużo działa społecznie.

    26.01.2022 13:09
  • Opla (gość)

    Naprawdę ludzie nie mają większych problemów i powodów do załamania niż to,że jakaś aktorka nie zagra w serialu!?Ludzie groźba wojny za progiem i gazowo- klimatyczny dyktat unijno-putinowski .To są problemy!

    25.01.2022 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×