przyjaciółki

„Złotopolscy”. Tak wyglądała Małgorzata Socha na początku kariery. Zasłynęła jako ponętna Kate, która próbowała uwieść serialowego Wieśka Gabriela!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, cieszącą się mocną pozycją w polskim show-biznesie. Początki nie były najłatwiejsze, ale determinacja i talent zaprowadziły ją na szczyt. Dla wielu to ponętna Kate z serialu „Złotopolscy”! W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu. Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela!

25.12.2022Złotopolscy

Małgorzata Socha nową gwiazdą „M jak miłość”? Miałaby się wcielić w rolę Barbary Kurdej-Szatan!

Czy Joasia Chodakowska wróci do „M jak miłość”? Gdyby tak miało się stać, to jej postać nie miałaby już twarzy Barbary Kurdej-Szatan, która została odsunięta od serialu w związku ze skandalem jaki wywołała jakiś czas temu w mediach społecznościowych. W sieci pojawiły się właśnie doniesienia, że miałaby ją zastąpić Małgorzata Socha, która dopiero co pożegnała się z obsadą „Na Wspólnej”.

23.12.2022M jak miłość

Dariusz Szpakowski i Grażyna Strachota są razem od ponad 30 lat. Trudno o piękniejszą miłość!

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda polskiej telewizji. Gwiazdor TVP jest szczęśliwie żonaty już ponad trzydzieści lat z Grażyną Strachotą i trudno o piękniejszą miłość! Los skrzyżował ścieżki jego i jego przyszłej żony aż trzy razy, zanim dziennikarz ośmielił się ją poderwać. Zobacz zdjęcia drugiej połówki najpopularniejszego polskiego komentatora.

19.12.2022Dariusz Szpakowski

„Ojciec Mateusz”. Piotr Polk przeszedł przeszczep nerki. Nikt nie wiedział, w jakim stanie zdrowia był naprawdę! „Wolałem walczyć o zdrowie w ciszy”

Piotr Polk to lubiany przez widzów aktor, który jakiś czas temu wprawił fanów w osłupienie przyznając publicznie o chorobie. Niewielu bowiem wiedziało, że jego stan zdrowia był na tyle fatalny, że konieczny był przeszczep nerki! - Nie chciałem wzbudzać współczucia czy litości - mówi w wywiadzie. - Okres, kiedy chorowałem, otworzył mi oczy na wiele spraw.

09.12.2022Ojciec Mateusz

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×